Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

Europejski gracz zdobył wszystkie osiągnięcia!
03 kwietnia 2020

W społeczności fanów uniwersum Warcrafta spotkamy wiele wspaniałych osób, które tworzą z pasją dla siebie i innych. Jedni nagrywają filmiki na YouTube, inni rysują, albo tworzą Cosplay itd. Jednak trzeba przyznać, że gracz pod pseudonimem Xirev jest największym maniakiem! 
Zdobył on wszystkie 3927 tzw. Achievementy (system osiągnięć w World of Warcraft) o łącznie liczbie 33 585 punktów. Xirev gra na serwerze Vashji (EU), należy do gildii <Colour> i jest magiem na 120 poziomie. 

 

 

 

Nie wiadomo, ile dokładnie czasu poświęcił, żeby to wszystko zdobyć. Jednak możemy sobie to wyobrazić, ponieważ w 2018 roku ten sam gracz chwalił się podobnym osiągnięciem. Żeby zdobyć wówczas wszystkie 100% osiągnięć (wtedy nie było jeszcze BfA) potrzebował 900 dni czasu gry! Jest to około 2 lata i 5 miesięcy spędzone w Azeroth! To naprawdę kawał życia poświęcony World of Warcraft. Sam Xirev przyznał, że na razie robi sobie przerwę i wróci dopiero na Shadowlands, gdy pojawią się nowe osiągnięcia do zdobycia. 


Link do jego AMRORY - TUTAJ.

 

UPDATE [04.04.2020 r. 16:30]: 

 

Jak się okazało Xvier nie jest jednym graczem, który zdobył 100% osiągnięć. Poza nim są jeszcze Billym, Rhías i Орехи, a wkrótce dołączyć do nich może też Мидзор. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj

 


AUTOR: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: REDDIT

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: