W społeczności World of Warcraft nie brakuje zapaleńców - jedni malują, inni piszą historie obsadzone w tym uniwersum, jeszcze inni się przebierają (cosplay) itd. Lecz ten dział poświęcony jest ludziom, którzy tworzą dla ludzi na YouTube!

           Jeśli jesteś miłośnikiem WoWa, kręci Ci najzwyczajniej w świecie ten temat - to na pewno znajdziesz wśród filmików niżej zaprezentowanych YouTuberów coś dla siebie.

 

            Kolejność prezentowanych twórców jest zupełnie przypadkowa - to żaden ranking - po prostu zebrani są "do kupy". Tak jak cała reszta na tej stronie aby pomóc Wam, polskim graczom odnaleźć się w tym świecie.

 

Nexos

Informacja podana na Youtube:

 

Nazywam się Johnny Oraczewski zwący sam siebie "Nexos". Jestem graczem World of Warcraft od początku roku 2007, gdy po raz pierwszy zalogowałem się do gry na moją postać Nexos, Hunter na serwerze Terenas. W grę gram od tamtej pory praktycznie bez przerwy. Nabierając trochę doświadczenia oraz czerpiąc radość z gry postanowiłem podzielić się tym wszystkim na kanale youtube. Od 2011 tworzę w miarę regularnie kontent z World of Warcraft z okazjonalnymi materiałami innej tematyki.

 

Drwal Rębajło

Informacja podana na Youtube:

 

Prawilnie nerdowski kanał. Gry, Warcraft, Hearthstone, Gwint, Magic: The Gathering. Czegóż chcieć więcej?

 

Pulchny Niedźwiedź

Informacja podana na Youtube:

 

"Ten kanał, to g***o" - tak powiedziałby szaleniec, gdyż w rzeczywistości jest to najwspanialsze miejsce jakie znajdziesz w internecie. Tutaj bowiem, JA, czyli Pulchny Niedźwiedź, wrzucam filmy na Youtube i zarabiam na tym grube pieniądze. Moim celem jest wykupić akcje światowych korporacji, korzystając z pieniędzy zarobionych na wrzucaniu filmów ze strategii i w sumie wszystkiego innego na co najdzie mnie ochota.

Remigiusz Maciaszek

Informacja podana na Youtube:

 

Gra, publicystyka, vlog i Ekipa. 

Boowa

Informacja podana na Youtube:

 

Hej, hej ;). Jestem Artur, kocham gry wideo, a od jakiegoś czasu opowiadam o mojej pasji na YT :). Jeśli szukasz miejsca, gdzie gry traktuje się względnie profesjonalnie, bluzgi nie lecą w każdym zdaniu, a prowadzący stara się wiedzieć co mówi, to myślę, że dobrze trafiłeś :).

Tato

Informacja podana na Youtube:

 

BRAK - Kanał o zarabianiu golda w WoWie.

Szczur Dubbing

Informacja podana na Youtube:

 

BRAK - Kanał z amatorskim polskim dubbingiem do filmików z WoWa.

Deko

Informacja podana na Youtube:

 

Witaj Podróżniku w mojej karczmie. Rozsiądź się wygodnie i posłuchaj opowieści o niezwykłych bohaterach, bestiach kryjących się w gęstwinach i ciekawych kulturach ze świata Warcrafta. W każdą środę pojawiać się tu będą nowe filmy traktujące o Lore, ale to nie wszystko. Pomiędzy głównymi seriami przewijają się również dodatkowe filmy z poradami, ciekawostkami lub też takie które mogą was rozbawić. Ponadto możecie ze mną pogadać na livestreamach które prowadzę w niemal każde piątki około godziny 18:00, do czego gorąco zachęcam. (...) Do zobaczenia w grze.

 

 

Gold Friq

Informacja podana na Youtube:

 

Witajcie podróżnicy Azeroth. Kanał ten (póki co) jest w 100% poświęcony zarabianiu golda w World of Warcraft.

 

Kilnone

Informacja podana na Youtube:

 

Naczelny gamingowy harpagan. W filmach znajdują się nieprzewidziane, spontaniczne, niewycięte fragmenty z failów, ataków kota etc. Gram, gadam, krzyczę... naciskam sierściucha w nos i robię głupie miny. Wchodzisz na własną odpowiedzialność!

Storm Games TV

Informacja podana na Youtube:

 

BRAK- kanał z taktykami na raidy, poradnikami itd.

Symbios

Informacja podana na Youtube:

 

(...)Mam na imię Damian ale większość z was zna mnie pod pseudonimem Symbios :) Na co dzień pracuję jako kierownik sprzedaży w hurtowni Hydraulicznej. Mam wiele pasji aczkolwiek do tych priorytetowych należą : Gry oraz gitarka + wokal. Jestem żonaty od 2009 roku co też nie pozwala mi na "aż tak" dużą aktywność jak kiedyś xD generalnie moja zabawa w internecie jest dla mnie sposobem na relaks i zdaję sobie sprawę że nie jest na jakimś bardzo wysokim poziomie ale liczę na to że wam się spodoba.(...)

 

 

Gamingowy Kocur

Informacja podana na Youtube:

 

Witam Cie serdecznie nieznajomy ! Nazywam się Damian w świecie Azeroth znany jako MowMiKotku : ) Kanał poświęcony głównie grom Blizzarda,a w szczególności World of Warcraft. Czemu zdecydowałem się zawitać na Youtube? Granie w gry zawsze było moją pasja,robienie filmików też poczęści było moim takim małym marzeniem które postanowiłem spełnić oraz moją twórczością podzielić się z wami :) (...)

 

 

 

Copyright © 2018 Design by Krzysztof "Kramkou" Rogoziński