MENU

World of Warcraft - Kronika Tom II - Warto kupić?
11 sierpnia 2020

Wydawnictwo Insignis podarowało mi egzemplarz drugiego wydania Kronik, w zamian za umieszczenie opinii na stronie. Wprawdzie przesyłka dotarła już jakiś czas temu, to jednak sporo się prywatnie u mnie działo i nie miałem głowy, żeby do tego usiąść. Odłożyłem nieodpakowany z foli egzemplarz na półkę i kazałem mu poczekać, aż nadejdą nieco luźniejsze dni. W końcu takie przyszły i postanowiłem zmierzyć się z zadaniem. Obiecałem sobie także, że podejdzie do tematu na chłodno i spróbuje w miarę obiektywnie opisać ten produkt.

 

Jednak, gdy zerwałem folie i zacząłem tę księgę wertować, to już wiedziałem, że obiektywnie o niej nie da się pisać! Korniki są dużo większe niż zwykłe książki, co więcej oprawione w twardą okładkę. Gdy miłośnik uniwersum Warcrafta taki jak ja otwiera taką księgę, widzi te wszystkie wspaniałe ilustracje, czyta o ukochanym lore, to czuje się jak dziecko, które cieszy się z nowej zabawki. Ma się wrażenie, że trzyma się księgę równie magiczną, co świat w niej przedstawiany. No i jeszcze ten cudowny zapach nowości! Wydawnictwo Insignis po raz kolejny stanęło na wysokości zadania, bo wydanie jest naprawdę najwyższej jakości.

 

Drugi tom Kronik ma więcej stron niż pierwszy i opowiada historie od czasów pierwotnego Draenoru do drugiego otwarcia Mrocznego Portalu, czyli głównie to, co się działo w Warcraft I i Warcraft II. Naprawdę gorąco polecam wszystkim fanom, ale także osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z uniwersum Warcrafta, ponieważ Kroniki pomagają odnaleźć się w tym świecie i porządkują jego obszerną historię. Dziękuje wydawnictwu Insignis za ten egzemplarz! 

 

 


AUTOR: KRAMKOU

 

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: 

30 listopada 2020
Głównego antagonistę dodatku Shadowlands poznaliśmy
25 listopada 2020
Przez cały okres trwania Battle
09 listopada 2020
Kiedy Arthas został pokonany, jego
29 października 2020
Pierwotnie premiera nowego dodatku do
07 października 2020
Pre-patch Shadowlands pojawi się na

  Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA