Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

World of Warcraft - Kronika Tom II - Warto kupić?
11 sierpnia 2020

Wydawnictwo Insignis podarowało mi egzemplarz drugiego wydania Kronik, w zamian za umieszczenie opinii na stronie. Wprawdzie przesyłka dotarła już jakiś czas temu, to jednak sporo się prywatnie u mnie działo i nie miałem głowy, żeby do tego usiąść. Odłożyłem nieodpakowany z foli egzemplarz na półkę i kazałem mu poczekać, aż nadejdą nieco luźniejsze dni. W końcu takie przyszły i postanowiłem zmierzyć się z zadaniem. Obiecałem sobie także, że podejdzie do tematu na chłodno i spróbuje w miarę obiektywnie opisać ten produkt.

 

Jednak, gdy zerwałem folie i zacząłem tę księgę wertować, to już wiedziałem, że obiektywnie o niej nie da się pisać! Korniki są dużo większe niż zwykłe książki, co więcej oprawione w twardą okładkę. Gdy miłośnik uniwersum Warcrafta taki jak ja otwiera taką księgę, widzi te wszystkie wspaniałe ilustracje, czyta o ukochanym lore, to czuje się jak dziecko, które cieszy się z nowej zabawki. Ma się wrażenie, że trzyma się księgę równie magiczną, co świat w niej przedstawiany. No i jeszcze ten cudowny zapach nowości! Wydawnictwo Insignis po raz kolejny stanęło na wysokości zadania, bo wydanie jest naprawdę najwyższej jakości.

 

Drugi tom Kronik ma więcej stron niż pierwszy i opowiada historie od czasów pierwotnego Draenoru do drugiego otwarcia Mrocznego Portalu, czyli głównie to, co się działo w Warcraft I i Warcraft II. Naprawdę gorąco polecam wszystkim fanom, ale także osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z uniwersum Warcrafta, ponieważ Kroniki pomagają odnaleźć się w tym świecie i porządkują jego obszerną historię. Dziękuje wydawnictwu Insignis za ten egzemplarz! 

 

 


AUTOR: KRAMKOU

 

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: