Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

World of Warcraft: New Flavors of Azeroth, czyli kolejna książka kucharska z przepisami z Azeroth!
29 marca 2021

Gotowanie jest modne, a świadczy o tym popularność programów kulinarnych, kursów gotowania itp. Dziś nie gotujemy tylko po to, żeby przeżyć, robimy to również dla samej przyjemności, dla zdrowia, a dla niektórych jest to pasja i sposób na życie. Da się połączyć miłość do gotowania z miłością do World of Warcraft? Oczywiście, że się da! Gdyby się nie dało, Blizzard nie wydałby już drugiej książki kucharskiej zawierającej przepisy z Azeroth, a tym razem też z Krainy Cienia. Książka World of Warcraft: New Flavors Of Azeroth została oficjalnie wczoraj zapowiedziana i swoją premierę będzie mieć 1 czerwca tego roku.

 

 

Książkę można zamówić już teraz w przedsprzedaży na Amazonie za 31,49$. Wersja polska niestety nie jest dostępna i na razie nie ma żadnych informacji o tym, czy w ogóle będzie.

 

 

Autorem książki jest Chelsea Monroe-Cassel pasjonatka gotowania i gier komputerowych, była odpowiedzialna także za pierwszą część. W swojej karierze tworzyła także przepisy do potraw z uniwersów takich jak Gwiezdne Wojny, Gra o Tron, Overwatch, The Elder Scrolls, czy Władca Pierścieni.

 


AUTOR: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: VANION.EU, AMAZON.COM

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: