MENU

TALOC

 

 

Taloc jest pierwszym bossem raidu Uldir. Kiedyś był jednym z najpotężniejszych konstruktów, stworzonym przez samych tytanów, mającym pełnić straż nad wejściem do tego miejsca. Jednak lata mijały a jego systemy zaczęły się psuć, sprawiając ze poddał się temu, przed czym miał chronić Azeroth.

 

Walka składa się z dwóch faz.

 

Na samym początku rozpoczynamy na szczycie ogromnej windy. Taloc rzuca na losowego gracza debuff Plasma Discharge, który sprawia, że co jakiś czas trafiony tym czarem będzie tworzył w miejscu, w którym stoi czerwony krąg. Obszar ten zadaje wysokie obrażenia. Dlatego należy zadbać o to, aby wszystkie kręgi były rozrzucane z dala od reszty członków raidu, najlepiej po jednej stronie okrągłej platformy, na której walczymy z bossem

 

Przykład: Lider raidu oznacza jakimś symbolem, lewa stronę pomieszczenia i każdy, kto dostanie Plasma Discharge biegnie w tamto miejsce aby tam zostawić utworzony krąg

 

Po jakimś czasie Taloc zacznie ładować czar o nazwie Cudgel of Gore więc tank przenosi się z nim na stronę platformy z kręgami, podczas gdy, cały raid idzie na stronę bez kręgów. Naładowany czar sprawi ogromne obrażenia wszystkim członkom raidu. Im bliżej bossa tym będą one większe. Dlatego należy uciec jak najdalej od Taloca. Ten czar zniszczy również czerwone kręgi.

 

 

Powtarzamy te czynności aż do momentu, w którym Taloc uklęknie na środku pomieszczenia i utworzy tarcze absorbującą 99% obrażeń. 

 

Faza druga.

 

Winda zacznie zjeżdżać. W trybie normal jedyne co gracze muszą robić to skupić się w jednym miejscu i jak najszybciej zabić addy, które będą się pojawiać i atakować losowego gracza. Na poziomie heroic dodatkowym utrudnieniem są lasery rozstawione losowo na drodze windy. Należy wiec stać na skraju platformy i patrzeć, jak lasery są rozstawione, aby móc ich uniknąć. Gdy winda będzie przy ziemi, warto z niej zeskoczyć, za nim się zatrzyma, unikniemy w ten sposób stuna.

 

Wówczas znowu będziemy w stanie zaatakować Taloca, nic nowego już w tej walce się nie wydarzy, powtarzamy fazę pierwszą, dopóki go nie zabijemy.

 

AUTOR: Shovello
POPRAWKI: Kramkou

ULDIR

  Copyright © 2018-2020  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA