MENU

Fetid Devourer

 

 

W Uldir eksperymenty były przeprowadzane na niezliczonej ilości form życia, w tym kilku loa, które zamieszkiwało pobliskie lasy. Testy bardzo często kończyły się dla nich śmiertelnie. Ich szczątki nie zostały w odpowiedni sposób zabezpieczone. Wykorzystały to mroczne siły uwięzione w tym miejscu.

 

Po serii nerfów, jakie wprowadzono, jest naprawdę bardzo prostym do pokonania przeciwnikiem. Nawet na poziomie heroic można sobie z nim łatwo poradzić. Mimo to warto wiedzieć, że:

 

 • Dwóch tanków musi stać DOKŁADNIE w tym samym miejscu. Nie obok siebie, za czy przed, ale w miarę możliwości na sobie. Należy tak zrobić, ponieważ co czwarty atak bossa to Terrible Trash, który zadaje graczowi znajdującemu się najbliżej tanka o 300% większych obrażeń. Tą osobą musi być ktoś ze sporą ilością zdrowia i pancerza, czyli naturalnie drugi tank.
   
 • Kiedy boss uzyska 100 jednostek energii zacznie ładować zaklęcie o nazwie Rotting Regurgitation, które zadaje spore obrażenia i narzuca Malodorous Miasma (działanie opisane niżej). Należy się od tego odsunąć.
   

 

 • Malodorous Miasma - czar, który trwa 18 sekund i zdaje dosyć niewielkie obrażenia. Po tym czasie zmienia się w Putrid Paroxysm, który zabiera dużo więcej zdrowia. Healerzy powinni skupić się na osobach trawionych tą umiejętnością. Ten efekt się kumuluje! To znaczy, że jeśli mamy go na sobie a dostaniemy go drugi raz, to będzie zadawał dwa razy większe obrażenia itd. Starajmy się unikać takiej sytuacji.
   
 • Shockwave Stomp - umiejętność bossa polega na tym, że uderza on w ziemię i odrzuca wszystkich dookoła, trafieni tracą sporo punktów zdrowia. (Tylko na Heroic)
   
 • Waste Disposal Units - miejsce, w którym walczymy z bossem to wielkie składowisko odpadów. Od czasu do czasu będą spadały po BOKACH śmieci z górnych części Uldir. Musimy na nie uważać, ponieważ gdy taki śmieci nas trafi to nałoży na nas Malodorous Miasma (działanie opisane powyżej). Oprócz tego zostawią za sobą w dwóch miejscach addy.
  Tankowie, idąc wciąż razem przesuwają bossa do pierwszego adda. Atakujemy go i zabijamy, zanim skończy ładować czar Enticing Essence.(sprawi, że boss go pożre, dzięki temu uleczy bossa o 10% i da mu 20 jednostek energii). 

  Na poziomie heroic add leczy się o 1% co 2 sekundy w trakcie ładowania tego zaklęcia.

 

 

To najważniejsze rzeczy, które powinniście znać! Powodzenia!

 

AUTOR: Shovello
POPRAWKI: Kramkou

ULDIR

  Copyright © 2018-2020  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA