MENU

WRATHION, THE BLACK EMPEROR

 

 

Pierwszym bossem nowego rajdu, Ny’alotha The Waking City jest nasz znajomy, Wrahion. Walka składa się z dwóch faz: w pierwszej walczymy bezpośrednio z czarnym smokiem, w drugiej natomiast musimy zniszczyć jego Crackling Shards

 

FAZA PIERWSZA

 

Najważniejsza rzecz o jakiej musimy pamiętać w trakcie walki – NIE STOIMY PRZED ANI ZA WRATHIONEM. Przed bossem może stać jedynie tank, a z tyłu nikt, ponieważ nasz smok zada obrażenia każdemu, kogo wyczuje za sobą. Oprócz tego mamy 3 główne umiejętności na które zwracamy uwagę.

 

  • INICERATION – wokół kilku graczy pojawią się ogniste okręgi. Uciekamy z nimi jak najdalej, ponieważ zadają obrażenia wszystkim graczom znajdującym się w promieniu. 

 

 

  • GALE BLASTboss utworzy ognisty krąg wokół siebie. W tej sytuacji również musimy z niego uciec, aby uniknąć obrażeń.

 

 

  • BURNING CATACLYSMna ziemi pojawią się ogniste wirki. Będą one znajdowały się na całej platformie, za wyjątkiem malutkiego obszaru. Musimy go szybko zlokalizować i czym prędzej tam pobiec. Po chwili wirki zmienią się w płynną magmę i pokryją całe pole bitwy, oprócz miejsca, w którym wirków nie było. Wkrótce magma wybuchnie i zostawi kilka Molten Pool na podłodze. Nie martwimy się nimi, dopiero w II fazie będą miały znaczenie. Powracamy do atakowania bossa. 

 

 

 

Faza druga rozpocznie się po dwóch BURNING CATACLYSM.

 

FAZA DRUGA

 

Tutaj w zasadzie czeka na nas jedna mechanika. Boss przyzwie na pole bitwy wiele łusek, które wyrosną z Molten Pools. Musimy je zniszczyć w trakcie trwania tej fazy. Ułatwi nam to Scales of Wrathion, czyli pojawiające się na początku fazy trzy miejsca, w które muszą wejść gracze – po jednym na miejsce. Kiedy to zrobią zyskają umiejętność niszczenia łusek poprzez przebiegnięcie przez nie. Powinny być to klasy mobilne, aby mogły w szybki sposób pozbyć się wszystkich łusek z pola bitwy. Jeśli nam się nie uda, za każdą pozostawioną łuskę otrzymamy kumulację obrażeń otrzymywanych w następnej fazie pierwszej. 

 

widoczne łuski oraz Scales of Wrathion w tle

 

Zmiany na poziomie HEROIC:

 

  • Dostaniemy addy – Ashwalker Assasins. Pojawiają się na platformie na sekundę, po czym zyskują niewidzialność. Musimy jak najszybciej je wykryć (Flare huntera, umiejętności AoE) i następnie się ich pozbyć. Jeśli to one dopadną nas pierwsze, mogą sprawić wiele problemów, dlatego staramy się wykryć je jak najszybciej.  

 


AUTOR: SHOVELLO

POPRAWKI: KLAUDIA SZOSTAK

NY'ALOTHA

  Copyright © 2018-2020  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA