MENU

PROPHET SKITRA

 

 

Jest to dwufazowa walka, zdecydowanie za długa i zbyt nudna. Bardzo mało mechanik, które w dodatku musimy powtarzać 4 razy, aby zakończyć walkę.

 

FAZA PIERWSZA

 

W tej fazie jedyną umiejętnością bossa jest Shred Psyche. Wybierze on losowych graczy z grupy i po kilku sekundach na ich miejscu pojawi się add, który będzie ładował czar zadający obrażenia całej ekipie, zmniejszający się wraz ze wzrostem odległości od niego. Po tym czarze przeciwnik będzie co chwilę zadawał obrażenia całemu rajdowi, dlatego wybrani gracze uciekają daleko od rajdu, a po pojawieniu się adda wracają do grupy. RANGED DPS są odpowiedzialni za zabicie go.

 

Co 20% życia bossa, zaczynając od 80%, rozpoczynać się będzie faza II.

Odległość na jakiej zostawiamy adda

 

FAZA DRUGA

 

W tej fazie rajd zostanie podzielony na dwie grupy. Każda grupa będzie widziała kilka iluzji rozmieszczonych losowo po pokoju. TYLKO JEDNA Z NICH będzie znajdowała się w tym samym miejscu dla obu grup. Musimy szybko komunikować się i odkryć, która iluzja jest tą widzianą przez wszystkich i ją zabić. W mojej gildii zostawiamy porozumiewanie się tankom, którzy zawsze są w oddzielnych grupach.

 

Rozstawiamy znaczniki w kilku miejscach platformy i jeden tank pyta drugiego, przy których znacznikach znajdują się jego iluzje. Zazwyczaj w ten sposób identyfikacji iluzji zajmuje nam około 5-10 sekund. Im dłużej nam to zajmie, tym więcej obrażeń będziemy otrzymywać od pozostałych iluzji. Oczywiście zabicie niewłaściwej skończy się dla nas bardzo źle. Po zniszczeniu właściwej iluzji, faza pierwsza rozpocznie się na nowo.

 

 

ZMIANY NA POZIOMIE HEROIC

 

Jedyną zmianą będzie obecność ściany addów w fazie I – Image of Absolution. Zajmą one całą długość pola bitwy. Wejście w kontakt z tymi addami skończy się otrzymaniem ogromnej ilości obrażeń. Nie możemy ich również zabić - przez 30 sekund są odporne na obrażenia. Bardzo dobrze natomiast działają czary takie jak Mass Entanglement, Typhoon itp. Dzięki temu powstanie między nimi luka, którą przejdziemy. Po 30 sekundach możemy zabić addy, gdyż mają tylko 1 HP. 

 


AUTOR: SHOVELLO

POPRAWKI: KLAUDIA SZOSTAK

NY'ALOTHA

  Copyright © 2018-2020  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA