MENU

THE QUEEN'S COURT

 

 

Jest to jednofazowa walka, w której oprócz dwóch bossów będziemy mieli do czynienia z rozkazami Królowej Azshary, które musimy wykonać! Inaczej poniesiemy konsekwencje! 

 

Zmierzymy się w niej z dwoma bossami jednocześnie Silivas the Zealous i Pashmar the Fanatical. Nie dzielą oni życia, ale musimy zabić ich mniej więcej w tym samym momencie. Jeśli jeden uzyska 1% życia, to ten drugi zacznie ładować Desperate Measures. Naładowany czar uleczy tego pierwszego do 30% życia. Nie mogą też znajdować się obok siebie, ponieważ zyskają wtedy aurę zapewniającą 99% redukcji obrażeń. 

 

SILIVAS THE ZEALOUS (BOSS 1)

 

Commander’s Fury – Umiejętność dla tanka. Zwiększa szybkość ataku bossa o 8%. Ten efekt kumuluje się za każdym razem, gdy boss zaatakuje ten sam cel.

 

Frenetic Charge – Silivas wybierze jednego gracza, na którego skoczy po upływie kilku sekund, zadając ogromne obrażenia. Obrażenia te zmniejszają się jednak za każdego gracza znajdującego się w zasięgu. Powinniśmy pomóc celowi tego ataku zminimalizować obrażenia. Po wykonaniu tej umiejętności w miejscu, gdzie stoimy, pojawi się plama, zadająca spore obrażenia.

 

 

Zealous Eruption – Boss będzie pasywnie ładował pasek energii. W momencie osiągnięcia 100% energii zacznie ładować ten czar. Będzie zadawał olbrzymie obrażenia całemu rajdowi przez 10 sekund. Jedynie okrągły obszar wokół bossa będzie bezpieczny. Tuż przed załadowaniem tego czaru wszyscy z wyjątkiem drugiego tanka powinni stanąć w pobliżu Silivasa. 

 

 

PASHMAR THE FANATICAL (BOSS 2)

 

Pashmar’s Touch – Osłabienie nakładane na tanka. Nie robi w zasadzie nic, dopóki nie osiągnie 10 kumulacji. Wtedy umysł naszego tanka zostaje przejęty przez bossa. Tankowie powinni zmieniać się w okolicach 7/8 kumulacji, aby temu zapobiec.

 

Fanatical Verdict – Czar rzucany na losowego gracza. Zadaje obrażenia graczowi i wszystkim kolegom w promieniu 6 jardów. Trafieni powinniśmy się odsunąć od reszty rajdu.

 

Potent Spark – Jedna z groźniejszych umiejętności bossa. Co około półtorej minuty przyzwie 3 kule energii, które pasywnie będą traciły życie. Po śmierci zadadzą naprawdę spore obrażenia rajdowi, prawdopodobnie zabijając wszystkich. Dlatego nie możemy dopuścić, aby wybuchły wszystkie trzy jednocześnie. Najlepiej będzie skupić swoje ataki na jednej. Po wybuchu pierwszej zacząć atakować drugą, a trzecią zostawić, aby wybuchła sama. Dzięki temu zamiast jednego wielkiego wybuchu będziemy mieli trzy mniejsze.

 

Potent Sparks oznaczone markerami

 

Violent Outburst – Ten boss również pasywnie będzie ładował energię. Po uzyskaniu 100% energii zacznie ładować tę umiejętność. Jest ona odwrotnością umiejętności Silivasa. Obrażenia zmniejszają się wraz z odległością od bossa.

 

 

Oprócz dwóch bossów będziemy musieli się jeszcze zmierzyć z rozkazami Królowej Azshary. Nie wystąpią one na raz, będą wybierane pojedynczo. Zaczną się 30 sekund po rozpoczęciu walki i co minutę od tego momentu.

 

Form Ranks – Spowoduje pojawienie się kilku różowych obszarów, które musimy zapełnić graczami – 1 gracz / 1 obszar. 

 

 

Repeat Performance – Cała ekipa dostanie rozkaz, aby przez 30 sekund używać różnych umiejętności. To znaczy nie używać tej samej dwa razy z rzędu. Jeśli się pomylimy, to zostaniemy uciszeni i nie będziemy mogli atakować przez kilka sekund.

 

 

Stand Alone – Ten rozkaz nakazuje nam znajdować się w pewnej odległości od innych graczy. Jeśli ktoś zbliży się do nas, otrzymamy obrażenia.

 

 

Deffered Sentence – Osłabienie, które kumuluje się, gdy stoimy w miejscu. Przy ruchu lub, gdy upłynie czas jego trwania, zada ekipie obrażenia. Tym większe im większa liczba kumulacji.

 

Obey or Suffer – Nakłada na nas osłabienie, że nie możemy być leczeni przez 5 sekund, kiedy otrzymamy obrażenia. Po aktywacji nie może być aktywowane po raz kolejny przez następne 5 sekund.

 

ZMIANY NA POZIOMIE HEROIC

 

Potent Spark – Po wybuchu kuli, nakłada na całą ekipę osłabienie trwające 5 sekund i zwiększa obrażenia od wybuchu kuli o 100% przez 5 sekund. Sprawia to, że musimy jeszcze bardziej kontrolować wybuchy kul. 

 

Decrees – Rozkazy Azshary będą pojawiać się, co 45 sekund, a nie co minutę.

 


AUTOR: Shovello

POPRAWKI: Kramkou

ŹRÓDŁO: wowhead.com, youtube.com/fatbossTV

AZSHARA'S ETERNAL PALACE

  Copyright © 2018-2020  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA