MENU

ORGOZOA

 

 

INCUBATION FLUID – Co 20/25 sekund Orgozoa wybierze kilku graczy, na których użyje tego czaru. Jest to trwające całą walkę osłabienie, zadające obrażenia co sekundę.

 

ARCING CURRENT – Między rzucaniem Incubation Fluid, boss wybierze 1 gracza, na którego rzuci ten czar. Zada on umiarkowane obrażenia i zainfekuje maksymalnie 3 innych kolegów w pobliżu, nakładając na nich Inubation Fluid. Dlatego każdy gracz z Arcing Currents powinien trzymać się z dala od ekipy.

 

DRIBBLING ICHOR – Boss zacznie ładować ten czar po osiągnięciu 100 punktów energii. Spowoduje to utworzenie wodnych okręgów zajmujących około 80% platformy, zostawiając niewielkie, bezpieczne przestrzenie między nimi. Każdy gracz powinien, jak najszybciej przejść w bezpieczne miejsca, aby uniknąć ogromnych obrażeń.

 

 

ZOATROIDS – Chwilę po każdym Dribbling Ichor Orgozoa przyzwie 3 addy. Powinny być tankowane z dala od bossa z powodu jego wzmacniającej aury. Rzucają one niemożliwy do przerwania czar, zadający obrażenia całej ekipie. Powinniśmy zabić je jak najszybciej. Po śmierci zostawią po sobie plamy na podłodze Amniotic Splatter. Wybuchną one po 5 sekundach, zadając śmiertelne obrażenia graczom stojącym w ich zasięgu. Natomiast jeśli żaden gracz nie stanie w ich zasięgu, wybuch zabije cały rajd. Jak więc z tym sobie poradzić? Będzie to zadanie dla tanków, związane z umiejętnością opisaną poniżej.

 

 

DESENSITIZING STING – Co jakiś czas boss będzie rzucał ten czar na tanka. To osłabienie zmniejszy obrażenia przyjmowane przez tanka o 10% za kumulację na 45 sekund. Należy uważać, ponieważ przy 10 kumulacjach tank zostanie natychmiast zabity. Tank, który będzie posiadał 5 lub więcej kumulacji może spokojnie stanąć we wszystkich trzech Amniotic Splatter.

 

 

Rajd powinien mieć osobnego tanka do addów i do bossa. Tank do addów musi zebrać uwagę addów, kiedy się pojawią i zabrać je z dala od bossa.

 

Jeśli chodzi o zmiany w tankowaniu bossa to: 

 

  • Add-Tank powinien zbierać uwagę bossa, gdy Boss-Tank ma 7 kumulacji Desensitizing Sting.
  • Boss-Tank powinien zbierać uwagę bossa, gdy Add-Tank ma 6 kumulacji.

 

Po trzech Dribbling Ichors zacznie się taka jakby faza pomiędzy dwiema głównymi (my ją nazywamy PRZEDSIONKOWA). Zostajemy wtedy oczyszczeni z Incubation Fluid, a ostatnie addy się nie pojawiają.

 

W tej fazie będziemy musieli gonić Orogoze. Przejdzie na niższe piętro i od razu zacznie ładować czar Massive Incubator, który musimy przerwać. Nasza droga nie będzie jednak łatwa. Będziemy musieli ominąć kilka przeszkód. Jedną z nich będą jajka, które w momencie dotknięcia zadadzą obrażenia i wyrzucą nas w górę. Możliwe wtedy będzie wypadnięcie z drogi, które zawsze kończy się śmiercią. Drugą przeszkodą będą pojawiające się na ziemi wirki, które odrzucają, ale nie zadają obrażeń.

 

Każda próba użycia czaru Slow Fall, Levitate czy Glide, aby szybciej przedostać się na dół, nie będzie działać. W momencie znalezienia się poza ścieżką zostajemy zabici.

 

 

Z przerywaniem czaru Massive Incubator powinniśmy zaczekać, aż wszyscy znajdą się na niższym piętrze pola bitwy. Po przerwaniu ładowania boss zabije wszystkich graczy, którzy nie dotarli na dolne piętro.

 

 

FAZA II

 

Boss w dalszym ciągu będzie używał mechanik z fazy pierwszej.

 

  • Po umiejętności Dribbling Ichor zamiast Zoatroids przyzwie DWA ADDY.
  • Orgozoa będzie mógł wybrać 2 z 3 istniejących addów (lista poniżej). 
  • Wybór wydaje się losowy, ale oba przyzwane addy nigdy nie są takie same.

 

ADDY, KTÓRE BOSS MOŻE PRZYZWAĆ W FAZIE II:

 

ZAN’JIR MYRMIDON – Namierzy losowego gracza umiejętnością Aqua Lance, która zaznaczy obszar wokół niego. Po załadowaniu umiejętności obszar ten będzie zadawał obrażenia każdemu w zasięgu, dlatego namierzony gracz powinien odejść od reszty rajdu.

 

 

AZSH’ARI WITCH – Oprócz standardowego czaru zadającego umiarkowane obrażenia ten add będzie ładował Conductive Pulse. Jeśli tego nie przerwiemy, cała nasza ekipa zostanie ogłuszona na 3 sekundy. Musimy koniecznie przerwać to ładowanie.

 

DREADCOIL HULK – Jego umiejętnością jest Powerfull Stomp. Potężne uderzenie, które zada ogromne obrażenia, jeżeli nikt nie stanie w jego zasięgu. Będąc w jego zasięgu, otrzymamy obrażenia, zależne od liczby osób znajdujących się tam razem z nami. Powinniśmy wybrać tę drugą opcję i zawsze mieć kilku graczy, którzy staną w polu rażenia.

 

 

ZMIANY NA POZIOMIE HEROIC

 

  • Jedyną zmianą jest pojawienie się addów Zoatroids w fazie II. 

 

 


AUTOR: Shovello

POPRAWKI: Kramkou

ŹRÓDŁO: wowhead.com, youtube.com/fatbossTV

AZSHARA'S ETERNAL PALACE

  Copyright © 2018-2020  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA