Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

Społeczność graczy wybiera darmowego wierzchowca w Shadowlands!
04 września 2020

W pierwszym kwartale 2021 roku wszyscy posiadacze dodatku Shadowlands otrzymają darmowego wierzchowca. Blizzard podał kilka koncepcji, ale to społeczność graczy wybierze najlepszy pomysł w głosowaniu.

 

[TEKST Z BLUEPOST - TŁUMACZENIE NIEORYGINALNE]

 

  • Wandering Ancient - Nie wszystkich starożytnych interesuję wojna czy wiedza, niektórzy chcą po prostu podróżować po świecie! Wędrujący Starożytny to duży i liściasty wierzchowiec, który zaprasza cię do wejścia na niego i chwycenia jego gałęzi, gdy wyruszysz w ciężko wyprawę.  

 

  • Soaring Spelltome – W zapomnianych zakamarkach biblioteki Dalaranu znaleziono tę ogromną księgę, która trzepotała wściekle po pokoju. Otwórz tą przepełnioną tajemnicą księgę i wyrusz w magiczną podróż. 

 

  • Nerubian Swarmer - Gdy Hełm Dominacji został roztrzaskany, Nerubianie zostali uwolnieni spod kontroli Króla Lisza. Niektórzy zostali schwytani przez Srebrzystą Krucjatę i ujarzmieni. Teraz tę pająki używane są jako wierzchowce, które pomagają przebrnąć przez zamarzniętą tundrę lodowej krainy w pogoni za szalejącymi nieumarłymi. 

 

  • Curious Caterpillar – Pewnej nocy ciekawska gąsienica trafiła do Heartland w Dolinie Czterech Wiatrów i zaczęła objadać się tamtejszymi uprawami. Pandarni z Halfhill obudzili się następnego ranką i zobaczyli między na wpół zjedzonymi plonami ogromną, śpiącą gąsienicę. Owad był zbyt duży, by stać się motylem, ale był odpowiednich rozmiarów, by mógł posłużyć jako wierzchowiec.

 

  • Gooey Slimesaber - Ze szlamu plagi wypełzły wszelkiego rodzaju galaretowate istoty, w tym lepki kotek. Oślizły kot, z którego kapie szlam to rodzaj wierzchowca, do którego będziesz musiał założyć rękawiczki.

 

[...]

 

Do wyboru mamy: Drzewca, Księgę, Pająka, Glizdę, galaretowatego Kota. Na wierzchowca można głosować tutaj, jednak by móc to zrobić trzeba mieć zakupione Shadowlands. 

 


AUTOR: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: WORLDOFWARCRAFT.COM

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: