MENU

Społeczność graczy wybiera darmowego wierzchowca w Shadowlands!
04 września 2020

W pierwszym kwartale 2021 roku wszyscy posiadacze dodatku Shadowlands otrzymają darmowego wierzchowca. Blizzard podał kilka koncepcji, ale to społeczność graczy wybierze najlepszy pomysł w głosowaniu.

 

[TEKST Z BLUEPOST - TŁUMACZENIE NIEORYGINALNE]

 

  • Wandering Ancient - Nie wszystkich starożytnych interesuję wojna czy wiedza, niektórzy chcą po prostu podróżować po świecie! Wędrujący Starożytny to duży i liściasty wierzchowiec, który zaprasza cię do wejścia na niego i chwycenia jego gałęzi, gdy wyruszysz w ciężko wyprawę.  

 

  • Soaring Spelltome – W zapomnianych zakamarkach biblioteki Dalaranu znaleziono tę ogromną księgę, która trzepotała wściekle po pokoju. Otwórz tą przepełnioną tajemnicą księgę i wyrusz w magiczną podróż. 

 

  • Nerubian Swarmer - Gdy Hełm Dominacji został roztrzaskany, Nerubianie zostali uwolnieni spod kontroli Króla Lisza. Niektórzy zostali schwytani przez Srebrzystą Krucjatę i ujarzmieni. Teraz tę pająki używane są jako wierzchowce, które pomagają przebrnąć przez zamarzniętą tundrę lodowej krainy w pogoni za szalejącymi nieumarłymi. 

 

  • Curious Caterpillar – Pewnej nocy ciekawska gąsienica trafiła do Heartland w Dolinie Czterech Wiatrów i zaczęła objadać się tamtejszymi uprawami. Pandarni z Halfhill obudzili się następnego ranką i zobaczyli między na wpół zjedzonymi plonami ogromną, śpiącą gąsienicę. Owad był zbyt duży, by stać się motylem, ale był odpowiednich rozmiarów, by mógł posłużyć jako wierzchowiec.

 

  • Gooey Slimesaber - Ze szlamu plagi wypełzły wszelkiego rodzaju galaretowate istoty, w tym lepki kotek. Oślizły kot, z którego kapie szlam to rodzaj wierzchowca, do którego będziesz musiał założyć rękawiczki.

 

[...]

 

Do wyboru mamy: Drzewca, Księgę, Pająka, Glizdę, galaretowatego Kota. Na wierzchowca można głosować tutaj, jednak by móc to zrobić trzeba mieć zakupione Shadowlands. 

 


AUTOR: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: WORLDOFWARCRAFT.COM

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: 

16 września 2020
Do księgarń trafiła właśnie nowa
11 września 2020
27 października zadebiutuje nowy dodatek
09 września 2020
Zaświaty to seria krótkich filmów
24 sierpnia 2020
Przed premierą dodatku Battle for

  Copyright © 2018-2020  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA