Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

[SPOJLER] Przyszłość Nathanosa
17 kwietnia 2020

Na serwery Alfa Shadowlands trafiła kolejna aktualizacja. W nowych danych znaleziono coś, co może sugerować nam, jaka będzie przyszłość Nathanosa. Nathanos został tam opisany jako ELITARNY PRZECIWNIK i przyszły BOSS INSTANCJI LUB RAJDU.

 

Model Nathanosa w klasycznym World of Warcraft

 

Nie był przypisany do Encounter Journal (atlas rajdów i instancji), co może być spowodowane chęcią utrzymania tego faktu w sekrecie. Autor artykułu na Wowhead.com twierdzi, że bazując na znalezionych danych, można sądzić, że Nathanos będzie bossem już pierwszego rajdu Shadowlands.

 

Pierwszy rajd Shadowlands, czyli Castle Nathria na grafice koncepcyjnej

 

Jednym z argumentów przeciwko temu jest fakt, iż Nathanos tematycznie nie będzie pasował do rajdu Castle Nathria, którego motywem przewodnim są wampiry z Ravendreth. Jednak mógłby się tam pojawić jako wysłannik Sylwany. Z drugiej strony wiele modeli przedmiotów zostało oznaczone w plikach jako MAW RAID. Może to znaczyć, że kolejny rajd będzie miał miejsce w samym The Maw, gdzie Nathanos z pewnością się pojawi obok Sylwany jako jej przecież najwierniejszy sługa.

 

Okładka najnowszej książki

 

Nathanos w dodatku Battle for Azeroth wydawał się prawie tak potężny, jak Sylwana. Pojawił się w każdym ważniejszym wątku, zawsze uchodząc z niego obronną ręką, nawet w obliczu potęgi Nocnej Wojowniczki Tyrande. Ostatnio widzieliśmy Herolda Plagi w przerywniku filmowy na końcu kampanii wojennej dostępnego dla graczy, którzy pozostali wierni Królowej Banshee. Wiemy też, że Nathanos odegra kluczową rolę w nowej książce wprowadzającej do dodatku Shadowlands "Shadows Rising", w której będzie starał się wykonać rozkaz wytropienia i zabicia Bwonsamdiego. 

 


AUTOR: SHOVELLO

POPRAWKI: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: WOWHEAD.COM

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: