MENU

[SPOJLER] Przyszłość Nathanosa
17 kwietnia 2020

Na serwery Alfa Shadowlands trafiła kolejna aktualizacja. W nowych danych znaleziono coś, co może sugerować nam, jaka będzie przyszłość Nathanosa. Nathanos został tam opisany jako ELITARNY PRZECIWNIK i przyszły BOSS INSTANCJI LUB RAJDU.

 

Model Nathanosa w klasycznym World of Warcraft

 

Nie był przypisany do Encounter Journal (atlas rajdów i instancji), co może być spowodowane chęcią utrzymania tego faktu w sekrecie. Autor artykułu na Wowhead.com twierdzi, że bazując na znalezionych danych, można sądzić, że Nathanos będzie bossem już pierwszego rajdu Shadowlands.

 

Pierwszy rajd Shadowlands, czyli Castle Nathria na grafice koncepcyjnej

 

Jednym z argumentów przeciwko temu jest fakt, iż Nathanos tematycznie nie będzie pasował do rajdu Castle Nathria, którego motywem przewodnim są wampiry z Ravendreth. Jednak mógłby się tam pojawić jako wysłannik Sylwany. Z drugiej strony wiele modeli przedmiotów zostało oznaczone w plikach jako MAW RAID. Może to znaczyć, że kolejny rajd będzie miał miejsce w samym The Maw, gdzie Nathanos z pewnością się pojawi obok Sylwany jako jej przecież najwierniejszy sługa.

 

Okładka najnowszej książki

 

Nathanos w dodatku Battle for Azeroth wydawał się prawie tak potężny, jak Sylwana. Pojawił się w każdym ważniejszym wątku, zawsze uchodząc z niego obronną ręką, nawet w obliczu potęgi Nocnej Wojowniczki Tyrande. Ostatnio widzieliśmy Herolda Plagi w przerywniku filmowy na końcu kampanii wojennej dostępnego dla graczy, którzy pozostali wierni Królowej Banshee. Wiemy też, że Nathanos odegra kluczową rolę w nowej książce wprowadzającej do dodatku Shadowlands "Shadows Rising", w której będzie starał się wykonać rozkaz wytropienia i zabicia Bwonsamdiego. 

 


AUTOR: SHOVELLO

POPRAWKI: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: WOWHEAD.COM

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: 

30 listopada 2020
Głównego antagonistę dodatku Shadowlands poznaliśmy
25 listopada 2020
Przez cały okres trwania Battle
09 listopada 2020
Kiedy Arthas został pokonany, jego
29 października 2020
Pierwotnie premiera nowego dodatku do
07 października 2020
Pre-patch Shadowlands pojawi się na

  Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA