MENU

Shadowlands: Wrażenia z Torghast, Wieży Potępionych
17 kwietnia 2020

Torghast jest drugim najważniejszym systemem dodatku Shadowlands. To niekończące się lochy, które możemy odwiedzać samotnie lub z maksymalnie czterema przyjaciółmi. Poziomy generują się losowo, więc nasze wyprawy nigdy nie będą wyglądać tak samo. Możemy spotkać tutaj dwa rodzaje zagrożeń, jednym z nich są zwyczajne moby, a drugim system pułapek, który jest naprawdę niebezpieczny. Wylatujące z zaskoczenia ogromne topory, czy podmuchy ognia potrafią naprawdę mocno zranić. 

 

 

W wersji alfa dodatku Shadowlands Torghast jest dostępny na razie tylko dla Kapłana, Maga, Czarnoksiężnika i Łowcy Demonów. Dlatego, że system bonusów tzw. Anima Power ma być adekwatny do naszej klasy. Przykładowo grając Czarnoksiężnikiem, na początku możemy wybrać czy chcemy, aby nasze demony miały 25% więcej zdrowia, czy o 25% zwiększone obrażenia. W dalszych etapach naszej wyprawy będziemy mogli wybrać kolejne bonusy. 

 

 

Z zabitych mobów będziemy zbierać [Phantasma], a jest to pewnego rodzaju waluta, którą będziemy mogli wymieniać u specjalnych NPC na przedmioty, które będą mogły nam pomóc przetrwać w tej przeklętej wieży. Klimat miejsca jest dosyć surowy, trochę przygnębiający i bardzo mroczny. Moby, jakie tutaj można spotkać, bardzo przypominają mi żołnierzy Dzikiego Gonu z Wiedźmina albo Saurona z Władcy Pierścieni. Trzeba przyznać, że Torghast gra się dosyć przyjemnie. Jest to dobry system dla samotników, jak i dla tych, którzy lubią grać z przyjaciółmi. Bawiłem się znacznie lepiej niż na Froncie Wojennym, czy na Ekspedycji Wysp z dodatku Battle for Azeroth.

 


AUTOR: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: ALFA WORLD OF WARCRAFT: SHADOWLANDS

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: 

30 listopada 2020
Głównego antagonistę dodatku Shadowlands poznaliśmy
25 listopada 2020
Przez cały okres trwania Battle
09 listopada 2020
Kiedy Arthas został pokonany, jego
29 października 2020
Pierwotnie premiera nowego dodatku do
07 października 2020
Pre-patch Shadowlands pojawi się na

  Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA