Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

Shadowlands: Wrażenia z Torghast, Wieży Potępionych
17 kwietnia 2020

Torghast jest drugim najważniejszym systemem dodatku Shadowlands. To niekończące się lochy, które możemy odwiedzać samotnie lub z maksymalnie czterema przyjaciółmi. Poziomy generują się losowo, więc nasze wyprawy nigdy nie będą wyglądać tak samo. Możemy spotkać tutaj dwa rodzaje zagrożeń, jednym z nich są zwyczajne moby, a drugim system pułapek, który jest naprawdę niebezpieczny. Wylatujące z zaskoczenia ogromne topory, czy podmuchy ognia potrafią naprawdę mocno zranić. 

 

 

W wersji alfa dodatku Shadowlands Torghast jest dostępny na razie tylko dla Kapłana, Maga, Czarnoksiężnika i Łowcy Demonów. Dlatego, że system bonusów tzw. Anima Power ma być adekwatny do naszej klasy. Przykładowo grając Czarnoksiężnikiem, na początku możemy wybrać czy chcemy, aby nasze demony miały 25% więcej zdrowia, czy o 25% zwiększone obrażenia. W dalszych etapach naszej wyprawy będziemy mogli wybrać kolejne bonusy. 

 

 

Z zabitych mobów będziemy zbierać [Phantasma], a jest to pewnego rodzaju waluta, którą będziemy mogli wymieniać u specjalnych NPC na przedmioty, które będą mogły nam pomóc przetrwać w tej przeklętej wieży. Klimat miejsca jest dosyć surowy, trochę przygnębiający i bardzo mroczny. Moby, jakie tutaj można spotkać, bardzo przypominają mi żołnierzy Dzikiego Gonu z Wiedźmina albo Saurona z Władcy Pierścieni. Trzeba przyznać, że Torghast gra się dosyć przyjemnie. Jest to dobry system dla samotników, jak i dla tych, którzy lubią grać z przyjaciółmi. Bawiłem się znacznie lepiej niż na Froncie Wojennym, czy na Ekspedycji Wysp z dodatku Battle for Azeroth.

 


AUTOR: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: ALFA WORLD OF WARCRAFT: SHADOWLANDS

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: