Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

Shadowlands: Najnowsze informacje o Oribos
21 maja 2020

Blizzard udostępnił sporo informacji na temat Oribos, które będzie głównym przyczółkiem bohaterów Azeroth. Oribos nazywane jest także Wiecznym Miastem. Znajduje się w centralnym miejscu Krainy Cienia. 

 

1. NAJWAŻNIEJSZE: 

 

 • W tym świętym miejscu przedstawiciele Hordy i Przymierza będą zmuszeni odłożyć na bok swoje konflikty. Podobnie jak w przypadku Dalaranu, czy Shattrath miasto będzie dostępne dla obu frakcji. 

 • Będzie można odwiedzić komnaty Arbitra w najwyższej części Oribos. Jednak Arbiter jest uśpiony, dlatego dusze przechodzące przez Strumień Dusz w centrum Orbios kierują się teraz prosto do Paszczy, zamiast zostać sprawiedliwe osądzonymi i wysłanymi do miejsca, na które sobie zasłużyli.

 • Oribos będzie oferował wszystkie potrzebne rzeczy dla graczy takie jak trenerzy profesji, bank, fryzjer itd. 

 • W mieście będą znajdować się portale do wszystkich krain dodatku Shadowlands oraz do Wichrogrodu i Ogrimmaru. 

 • Istoty tutaj mieszkające wierzą w nieskończoną mądrość Arbitra oraz w pewnego rodzaju wielki plan, idee, cel.

 

2. MIESZKAŃCY ORIBOS:

 

 

 • ATTENDANTS - Oribos znajduję się pod ich opieką. Tajemnicze istoty, które zostały stworzone, aby opiekować się Wiecznym Miastem i zapewnić Arbitrowi możliwość wykonywania swoich obowiązków. Stoją na straży i pilnują porządku. Wierzą w mądrość Arbitra i są mu całkowicie oddani.

 

 

 • BROKERS - Pochodzą z jednej z krain królestwa Krainy Cieni, której nazwy nie znamy. Wydaję się, że chętnie pomagają śmiertelnikom przybywającym do Oribos, oferując swoją fachową wiedzę w zakresie pozyskiwania surowców i przekształcania ich w przydatne towary. Oferują szeroką gamę egzotycznych towarów. Mimo wszystko o ich prawdziwych zamiarach wiedzą tylko oni. 

 

3. WAŻNE MIEJSCA

 

 

 • THE SOUL STREAM - Przez sam środek Oribos przepływa strumień dusz, złożony ze wszystkich śmiertelnych dusz przybywających do Krainy Cienia. Każda z nich powinna zostać osądzona przez Arbitra, ale tak się jednak nie dzieje i duszę trafiają prosto do Paszczy. Paszcza jest miejscem, do którego mieli trafiać tylko ci najbardziej zwyrodniali. 

 

 

 • RING OF FATES - Teraz, gdy śmiertelnicy przemierzają Krainy Cienia, Oribos przyciąga Brokers z różnych krańców krainy Śmierci, którzy oferują swoje towary i usługi. Miejsce to będzie pewnego rodzaju dzielnicą handlową.

 

 

 • RING OF TRANSFERENCE - Wieczne Miasto od dawna było odizolowane, jednak skutki kryzysu animy zmusiły je do ponownego otworzenia się, pozwalając podróżnym na swobodne wchodzenie i wychodzenie. Stąd gracze będą mogli podróżować do wszystkich krain królestwa Krainy Cienia, korzystając z portali czy gryfa.
   

 • THE ARBITER’S CHAMBER -  Ze swojej świętej komnaty na szczycie Orbios Arbiter osądzał każdą śmiertelną duszę wkraczającą do Krainy Cieni. Było tak od zarania dziejów. Teraz jednak duszę przelatują jedynie obok uśpionego Arbitra i pędzą wprost do Paszczy. Zdesperowani mieszkańcy miasta na próżno próbowali rozwikłać zagadkę. Niektórzy zaczęli nawet przez to wątpić w wielki plan

 

Oficjalny post od Blizzarda na temat Oribos znajdziecie, klikając tutaj

 


AUTOR: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: WOWHEAD.COM , WORLDOFWARCRAFT.COM

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: