MENU

Shadowlands: Najnowsze informacje o Oribos
21 maja 2020

Blizzard udostępnił sporo informacji na temat Oribos, które będzie głównym przyczółkiem bohaterów Azeroth. Oribos nazywane jest także Wiecznym Miastem. Znajduje się w centralnym miejscu Krainy Cienia. 

 

1. NAJWAŻNIEJSZE: 

 

 • W tym świętym miejscu przedstawiciele Hordy i Przymierza będą zmuszeni odłożyć na bok swoje konflikty. Podobnie jak w przypadku Dalaranu, czy Shattrath miasto będzie dostępne dla obu frakcji. 

 • Będzie można odwiedzić komnaty Arbitra w najwyższej części Oribos. Jednak Arbiter jest uśpiony, dlatego dusze przechodzące przez Strumień Dusz w centrum Orbios kierują się teraz prosto do Paszczy, zamiast zostać sprawiedliwe osądzonymi i wysłanymi do miejsca, na które sobie zasłużyli.

 • Oribos będzie oferował wszystkie potrzebne rzeczy dla graczy takie jak trenerzy profesji, bank, fryzjer itd. 

 • W mieście będą znajdować się portale do wszystkich krain dodatku Shadowlands oraz do Wichrogrodu i Ogrimmaru. 

 • Istoty tutaj mieszkające wierzą w nieskończoną mądrość Arbitra oraz w pewnego rodzaju wielki plan, idee, cel.

 

2. MIESZKAŃCY ORIBOS:

 

 

 • ATTENDANTS - Oribos znajduję się pod ich opieką. Tajemnicze istoty, które zostały stworzone, aby opiekować się Wiecznym Miastem i zapewnić Arbitrowi możliwość wykonywania swoich obowiązków. Stoją na straży i pilnują porządku. Wierzą w mądrość Arbitra i są mu całkowicie oddani.

 

 

 • BROKERS - Pochodzą z jednej z krain królestwa Krainy Cieni, której nazwy nie znamy. Wydaję się, że chętnie pomagają śmiertelnikom przybywającym do Oribos, oferując swoją fachową wiedzę w zakresie pozyskiwania surowców i przekształcania ich w przydatne towary. Oferują szeroką gamę egzotycznych towarów. Mimo wszystko o ich prawdziwych zamiarach wiedzą tylko oni. 

 

3. WAŻNE MIEJSCA

 

 

 • THE SOUL STREAM - Przez sam środek Oribos przepływa strumień dusz, złożony ze wszystkich śmiertelnych dusz przybywających do Krainy Cienia. Każda z nich powinna zostać osądzona przez Arbitra, ale tak się jednak nie dzieje i duszę trafiają prosto do Paszczy. Paszcza jest miejscem, do którego mieli trafiać tylko ci najbardziej zwyrodniali. 

 

 

 • RING OF FATES - Teraz, gdy śmiertelnicy przemierzają Krainy Cienia, Oribos przyciąga Brokers z różnych krańców krainy Śmierci, którzy oferują swoje towary i usługi. Miejsce to będzie pewnego rodzaju dzielnicą handlową.

 

 

 • RING OF TRANSFERENCE - Wieczne Miasto od dawna było odizolowane, jednak skutki kryzysu animy zmusiły je do ponownego otworzenia się, pozwalając podróżnym na swobodne wchodzenie i wychodzenie. Stąd gracze będą mogli podróżować do wszystkich krain królestwa Krainy Cienia, korzystając z portali czy gryfa.
   

 • THE ARBITER’S CHAMBER -  Ze swojej świętej komnaty na szczycie Orbios Arbiter osądzał każdą śmiertelną duszę wkraczającą do Krainy Cieni. Było tak od zarania dziejów. Teraz jednak duszę przelatują jedynie obok uśpionego Arbitra i pędzą wprost do Paszczy. Zdesperowani mieszkańcy miasta na próżno próbowali rozwikłać zagadkę. Niektórzy zaczęli nawet przez to wątpić w wielki plan

 

Oficjalny post od Blizzarda na temat Oribos znajdziecie, klikając tutaj

 


AUTOR: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: WOWHEAD.COM , WORLDOFWARCRAFT.COM

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: 

30 listopada 2020
Głównego antagonistę dodatku Shadowlands poznaliśmy
25 listopada 2020
Przez cały okres trwania Battle
09 listopada 2020
Kiedy Arthas został pokonany, jego
29 października 2020
Pierwotnie premiera nowego dodatku do
07 października 2020
Pre-patch Shadowlands pojawi się na

  Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA