Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

Shadowlands: Najnowsze informacje o Bastionie
07 kwietnia 2020

Wczoraj Blizzard na oficjalnej stronie World of Warcraft udostępnił obszerny artykuł, w którym zawarte jest mnóstwo informacji na temat Bastionu. Bastion jest jedną z nowych krain, które przyjdzie nam odwiedzić w kolejnym dodatku. 

 

Bohaterowie Azeroth po wydostaniu się z tzw. Paszczy po jakimś czasie trafiają właśnie do Bastionu. Istoty zamieszkujące tę krainę są zdziwione, że trafili do nich żywi śmiertelnicy. Miejsce, które na pierwszy rzut oka wydaje się rajem, ma spory problem. Od dłuższego czasu nie trafiły tu żadne nowe dusze, bo jak dowiedzieliśmy się już na ostatnim BlizzConie, Sylwana z tzw. Jailerem popsuła "maszynę śmierci" i wszystkie dusze idą wprost do Paszczy. Brak dusz oznacza, że energia magiczna tego miejsca, czyli anima jest na wyczerpaniu.

 

 

MIESZKAŃCY

 

KYRIAN

Szlachetne istoty, które prowadzą dusze do Oribos przed oblicze egalitarnego Arbitra. Nowe dusze przybywający do Bastionu stają się aspirantami, a jeśli się wykażą i przejdą rytuał, zostaną obdarowani skrzydłami i dołączą do grona "Wzniesionych". Na początku będziesz musiał udowodnić im swoją wartość, robiąc różne zadania.

 

 

STEWARDS

Istoty zrodzone z magii śmierci, które biorą udział w szkoleniu aspirantów. Stoją na straży Bastionu, ale także dbają o jego porządek.

 

 

THE FORSWORN

Czasami zdąży się, że jakiś aspirant nie ukończy rytuału przejścia. Wówczas te niegdyś jasne dusze czernieją, zatracają, pogubione błąkają się po Bastionie. 

 

 

THE CENTURIONS

Napędzone animą byty, które podobnie jak Stewardzi szkolą aspirantów i stoją na straży krainy. 

 

 

MEMORIES

Istoty te są uosobieniem zrzucanych z Kyrian cierpień, którego zaznali za życia. Kyrian muszą stawić im czoła i ich pokonać, wtedy zaznają spokój i ukojenie. 

 

 

SOJUSZ Z KYRIAN

 

Gracze na najwyższym poziomie będą mogli wybrać 1 z 4 frakcji, z którą będą mogli wejść w Sojusz. Każdy Sojusz oferuje bohaterom inne zdolności, a także inne moce, czy nagrody kosmetyczne, które będzie można odblokować, przechodząc unikalną kampanie. Każdy Sojusz oferuje także graczowi dostęp do unikalnego Sanktuarium.

 

  • Jeżeli dołączysz do Kyrian, uzyskasz dwie unikalne zdolności. Pierwsza będzie zależała od Twojej klasy, a druga będzie umożliwiała przywołanie Stwerda, który będzie walczył po Twojej stronie.
  • Dołączając do Sojuszu, będziesz mógł przejść prastary rytuał. Sprawi to, że będziesz w stanie związać swoją duszę z niektórymi ich najpotężniejszymi członkami. W ten sposób twoja postać będzie wykorzystywać ich moc, otrzymując dostęp do różnych bonusów. W przypadku Sojuszu z Kyrianami będzie możliwe połączenie swojej duszy z duszą np. Uthera. 
  • Za swój wkład w sprawę Sojuszu Kyrian zostaniesz nagrodzony kilkoma nagrodami kosmetycznymi np. wierzchowcem, zwierzakiem, czy wykutą przez Kyrian zbroją. 

 

Od lewej: leather, plate, cloth.

 

INSTANCJA NECROTIC WAKE

 

Siły Maladraxxus (kraina, z której Król Lisz czerpał siły) zaatakowały Bastion! Spragnione animy potwory zagrabiły pewną świątynię. Bohaterowie będą musieli stawić czoła najeźdźcom, aby ocalić Bastion przed zniszczeniem! 

 

 

Instancja będzie składała się z 5 bossów. Dostępna od poziomu 50 (w nowej skali!) w trzech stopniach trudności, czyli Normal, Heroic oraz Mythic.

 

  • Blightbone - zszyty z kilku ciał, podobnie jak Plugastwo. Wysłany na Bastion, aby wzbudzać niepokój wśród szeregów wroga. Stworzony przez Stitchflesh.
  • Amarth - potężny, sadystyczny przywódca nekromantów z Zolramus.

  • Stitchflesh - jest odpowiedzialny za tworzenie przerażających abominacji w Zolramus. Podchodzi do swojej obowiązków z maniakalnym zapałem. 

  • Nalthor the Rimebinder - główny dowódca odpowiedzialny za ataki na Bastion. 

 


AUTOR: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: WORLDOFWARCRAFT.COM

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: