Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

Shadowlands: Koniec Heirloomów!
05 sierpnia 2020

Obecnie w World of Warcraft, gdy osiągniemy maksymalny poziom i zarobimy trochę złota, to możemy wykupić Heirloomy, które dają bonus do doświadczenia. Dzięki tym przedmiotom wbijanie poziomów na altach jest dużo szybsze. Wraz z nowym dodatkiem w grze pojawią się ogromne zmiany w lvlowaniu. Liczba poziomów zostanie zmniejszona o połowę, a samo wbijanie ich będzie ułatwione. Dlatego też Blizzard postanowił usunąć w Shadowlands bonus do doświadczenia z Heirloomów i zastąpić go innymi premiami. 

 

Kolekcja Heirloomów

 

Bonusy będą pojawiały się z każdą kolejną częścią zestawu, którą założymy: 

 

  • (2) Bonus za "wypoczętą" postać zwiększony o 30%.
     
  • (3) Zwiększa regenerację zdrowia i many poza walką na zewnątrz, w instancjach i podczas battlegrounds
     
  • (4) Po zdobyciu poziomu dostaniemy buff Burst of Knowledge, który zwiększa podstawowe statystyki postaci o 40% oraz zadaje obrażenia pobliskim wrogom. Zabicie przeciwnika sprawia, że efekt zostaję przedłużony o kolejne 2 minuty.
     
  • (6) Dodatkowe 30% bonusu za "wypoczętą" postać. 

 

Nie wiemy jeszcze, czy wyżej wymienione premie na pewno finalnie trafią do WoWa. Heirloomy tracą swoją najważniejszą premierę, bo zdobywanie poziomów w Shadowlands byłoby z nimi zbyt proste, jednak Blizzard chcę, aby dalej w jakiś sposób były użytecznie. W końcu wydaliśmy na to całkiem sporo złota! 
 


AUTOR: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: BLIZZARD.COM

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: