MENU

Ostateczne zadanie odblokowujące Zandalari Trolla! *SPOJLERY*
21 lutego 2019

Na PTR patcha 8.1.5 pojawiła się seria questów, dzięki której wreszcie odblokujemy Zandalari Trolle jako rasę grywalną! Czas przyjrzeć się, jak do tego dojdzie.
 

Jeśli nie życzysz sobie spoilerów, nie czytaj dalszej części artykułu.

 

Oprócz kilku zadań, aby odblokować nową rasę, potrzebujemy jeszcze:

      

  1. Reputacje z Zandalari Empire na poziomie Exalted,

  2. Ukończone kampanii wojennej z patchów 8.0 i 8.1,

  3. Ukończone historie wszystkich krain na Zandalarze.

 

Kiedy już to wszystko mamy, Rokhan będzie miał dla nas zadanie. Przyjdzie nam wziąć udział w koronacji Talanji na królową Zandalaru. Od High Prelate Rata dowiadujemy się, że księżniczka musi uzyskać błogosławieństwo od każdego loa. Podczas drogi do Zocalo, wielu mieszkańców Zuldazaru bardzo źle wyraża się o swojej przyszłej królowej, głównym tematem obelg są jej związki z loa śmierci Bwonsamdim, mimo że nie miała na to żadnego wpływu.

 

 

 

Kiedy dojdziemy do Zocalo, przybiegnie do nas Zolani, strażniczka, z informacją o buncie, który właśnie wybuchł. Talanji nie zgadza się na użycie siły i prosi nas, abyśmy uspokoili tłum. Dowiadujemy się, że osobą odpowiedzialną za zamieszki, jest Prelate Kaj'ra prawa ręka High Prelate Rata. Musimy udać się w miejsce jej pobytu i uratować wszystkich, którzy popierają Talanji, spacyfikować jej przeciwników oraz zabić przywódczynię buntu.

 

Następnie poznajemy nowych członków Zanchuli Council, znajdziemy tam wielu starych znajomych z czasów początku BfA Rakera z Vol'dun, Raal i Loti z Zuldazar czy Lashk, Tortollan z Nazmir. Kiedy chce uzyskać ich błogosławieństwo, Samara The White Widow przerywa rozmowę. Wywiązuje się krótki dialog, po którym musimy zabić nieproszonego gościa.
 

 

Po tym wszystkim nareszcie przychodzi czas na zadanie od każdego loa, które ma potwierdzić czy Talanji jest godna objąć tron. Nie będę ich tutaj opisywał, gdyż nic ciekawego do fabuły nie wnoszą.

 

No może z jednym małym wyjątkiem. 

 

Bwonsamdi powiedział księżniczce, że jest w stanie zapomnieć o umowie z jej ojcem i zrezygnować z bycia najważniejszym loa, jeśli Talanji przyniesie mu głowę Sylvanas Windrunner! Księżniczka oczywiście odmawia, ale jest to naprawdę ciekawa informacja.

 

 

Następuje koronacja Talanji i krótki przerywnik filmowy. Po nim królowa wzywa do siebie Sylvanas. Po krótkiej rozmowie dowiadujemy się, że Zandalari dołączą do Hordy, ale Talanji nie będzie klękała przed Sylvanas. Królowa wymaga równości między nimi. Wódz Hordy zgadza się na te warunki, chociaż zapewne tymczasowo.

 

 

Po ukończeniu tego zadania będziemy mogli w końcu stworzyć Zandalari Trolla!

AUTOR: SHOVELLO

POPRAWKI: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: WOWHEAD.COM

  Copyright © 2018-2019  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA