MENU

Przerywniki filmowe z Battle for Azeroth! [CZĘŚĆ 1]
04 października 2019

Kampania wojenna w Battle for Azeroth dobiegła końca. Jej finał był dosyć kontrowersyjny, a opinie na jej temat mocno podzielone. Właściwie pojawiło się po niej więcej pytań, jak odpowiedzi. BlizzCon 2019 już nie długo, tam na pewno dowiemy się co dalej z World of Warcraft. W tym dodatku Blizzard rozpieszcza nas przerywnikami filmowymi, które tak bardzo lubimy. Poukładaliśmy je chronologicznie, a część z nich jest oficjalnie przetłumaczona na język polski.

 

1. Historia Azshary przedstawiona w tym filmie dzieje się 10 tys. lat przed wydarzeniami z Battle for Azeroth. Ukazuje ona wydarzenia, które miały miejsce po pierwszej inwazji Legionu. Premiera odbyła się na Gamescomie 2018 w Kolonii w Niemczech. Byliśmy na miejscu. Cała hala wypełniła się wówczas ludźmi, którzy czekali na to wydarzenie. 

 

 

2. Finałowy przerywnik z rajdu Antorus the Burning Throne, gdy Sargeras wbija swój miecz w Azeroth jest wprawdzie końcem Legionu, ale te wydarzenia są bezpośrednio początkiem Battle for Azeroth.

 

 

3. Epilogi dodatku Legion dla Hordy i Przymierza również są niejako wstępem do Battle for Azeroth. Anduin i Sylvanas poznają wówczas czym jest surowiec Azerit, który ma niesamowite właściwości.

 

 

 

4. Ten film wywołał spore kontrowersje. Główną bohaterką jest tutaj Sylvanas. W tym filmie dowiadujemy się, dlaczego spłonęło Teldrassil...

 

 

5. Mój ulubiony film z serii Siewcy Wojny (ang. Warbringers), gdzie główną bohaterką jest Jaina. Muzyka i okoliczności tworzą niesamowity klimat! 

 

 

6. Pierwszy przerywnik filmowy, a było ich kilka, w których głównym bohaterem jest Sarufang. Akcja dzieje się tuż przed bitwą o Lordaeron.

 

 

7. A tutaj już sama bitwa o Lordaeron. Film ten był również oficjalnym zwiastunem dodatku Battle for Azeroth. Został zaprezentowany na BlizzConie 2017

 

 

8. Ciąg dalszy Bitwy o Lordaeron. Przedstawia przybycie Jainy na pole bitwy, gdy Przymierze już traci nadzieje na zwycięstwo. 

 

 

9. Koniec Bitwy o Lordaeron w wersji dla Przymierza i Hordy. Obie wersje różnią się początkiem. Mamy tutaj nawiązanie do słynnego przerywnika filmowego z Warcrafta 3, gdy książę Arthas wraca z wyprawy na Northrend. 

 

 

 

CZĘŚĆ DRUGA


AUTOR: KRAMKOU

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: 

30 listopada 2020
Głównego antagonistę dodatku Shadowlands poznaliśmy
25 listopada 2020
Przez cały okres trwania Battle
09 listopada 2020
Kiedy Arthas został pokonany, jego
29 października 2020
Pierwotnie premiera nowego dodatku do
07 października 2020
Pre-patch Shadowlands pojawi się na

  Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA