Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

Przerywniki filmowe z Battle for Azeroth! [CZĘŚĆ 1]
04 października 2019

Kampania wojenna w Battle for Azeroth dobiegła końca. Jej finał był dosyć kontrowersyjny, a opinie na jej temat mocno podzielone. Właściwie pojawiło się po niej więcej pytań, jak odpowiedzi. BlizzCon 2019 już nie długo, tam na pewno dowiemy się co dalej z World of Warcraft. W tym dodatku Blizzard rozpieszcza nas przerywnikami filmowymi, które tak bardzo lubimy. Poukładaliśmy je chronologicznie, a część z nich jest oficjalnie przetłumaczona na język polski.

 

1. Historia Azshary przedstawiona w tym filmie dzieje się 10 tys. lat przed wydarzeniami z Battle for Azeroth. Ukazuje ona wydarzenia, które miały miejsce po pierwszej inwazji Legionu. Premiera odbyła się na Gamescomie 2018 w Kolonii w Niemczech. Byliśmy na miejscu. Cała hala wypełniła się wówczas ludźmi, którzy czekali na to wydarzenie. 

 

 

2. Finałowy przerywnik z rajdu Antorus the Burning Throne, gdy Sargeras wbija swój miecz w Azeroth jest wprawdzie końcem Legionu, ale te wydarzenia są bezpośrednio początkiem Battle for Azeroth.

 

 

3. Epilogi dodatku Legion dla Hordy i Przymierza również są niejako wstępem do Battle for Azeroth. Anduin i Sylvanas poznają wówczas czym jest surowiec Azerit, który ma niesamowite właściwości.

 

 

 

4. Ten film wywołał spore kontrowersje. Główną bohaterką jest tutaj Sylvanas. W tym filmie dowiadujemy się, dlaczego spłonęło Teldrassil...

 

 

5. Mój ulubiony film z serii Siewcy Wojny (ang. Warbringers), gdzie główną bohaterką jest Jaina. Muzyka i okoliczności tworzą niesamowity klimat! 

 

 

6. Pierwszy przerywnik filmowy, a było ich kilka, w których głównym bohaterem jest Sarufang. Akcja dzieje się tuż przed bitwą o Lordaeron.

 

 

7. A tutaj już sama bitwa o Lordaeron. Film ten był również oficjalnym zwiastunem dodatku Battle for Azeroth. Został zaprezentowany na BlizzConie 2017

 

 

8. Ciąg dalszy Bitwy o Lordaeron. Przedstawia przybycie Jainy na pole bitwy, gdy Przymierze już traci nadzieje na zwycięstwo. 

 

 

9. Koniec Bitwy o Lordaeron w wersji dla Przymierza i Hordy. Obie wersje różnią się początkiem. Mamy tutaj nawiązanie do słynnego przerywnika filmowego z Warcrafta 3, gdy książę Arthas wraca z wyprawy na Northrend. 

 

 

 

CZĘŚĆ DRUGA


AUTOR: KRAMKOU

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: