Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

Przerywniki filmowe z Battle for Azeroth! [CZĘŚĆ 2]
06 października 2019

W części drugiej zaczniemy od przerywników filmowych, które pojawiły się po oficjalnej premierze dodatku Battle for Azeroth

 

10. Przymierze otrzymuje przerywniki filmowe, w których główną bohaterką jest Jaina a akcja dzieje się głównie w królestwie Kul Tiras. 

 

 

 

 

 

11. Przerywniki filmowe, które dostaje Horda opowiadają historie Zandalaru. Głównymi bohaterami są tutaj Król Rastakhan i Bwonsamdi.

 

 

 

 

12. Film "Honor Utracony" (ang. Lost Honor) jest drugim filmem przedstawiającym losy Saurfanga. Jego premierę miała miejsce na BlizzCon 2018. Historia w nim przedstawiona jest wstępem do serii zadań "The Fate of Saurfang".

 

 

13. Drugi przerywnik filmowy, który został zaprezentowany na BlizzCon 2018. Historia tutaj przedstawiona jest następstwem spalenia Teldrassil.

 

 

14. Finał rajdu Battle of Dazar'alor... Widzimy w nim śmierć króla Zandalarii Rastakhana. 

 

 

15. Przerywnik filmowy z kampanii wojennej, w którym widzimy spotkanie Jainy i Baine oraz... zmarłym przed laty bratem Jainy Derkiem. 

 

 

16. Tutaj akcja przenosi się na Outland dokładnie do Nagrand. Dowiadujemy się, że w tym miejscu ukrył się Thrall. Ten film jest kolejnym, w którym istotną rolę ogrywa Varok. 

 

 

ZOBACZ PIERWSZA CZĘŚĆ

 


AUTOR: Kramkou

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: