MENU

Pracownicy Blizzarda muszą zostać w domu!
14 marca 2020

Praktycznie na każdej szerokości geograficznej ludzie zmagają się z pandemią COVID19, potocznie zwaną koronowirusem. Eksperci z całego świata zalecają, pozostanie w domach i wychodzenie z niego tylko, gdy naprawdę jest taka potrzeba. Władze i epidemiolodzy apelują także do pracodawców, aby pozwalali pracownikom w miarę możliwości na wykonywanie swoich obowiązków zdalnie. Blizzard również ogłosił, że wdrąża zasady pracy w domu dla swoich biur w Irvine i Austin. 

 

 

Blizzard w swoim oświadczeniu na Twitterze napisał:

 

„Aby chronić zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, wdrażamy zasady dotyczące pracy w domu dla naszych biur w Irvine i Austin. Osoby w naszych innych biurach na całym świecie pracowały lub będą pracowały w domu, zgodnie z zaleceniami lokalnych władz i organów ochrony zdrowia. ”

 

Dla osób niezatrudnionych bezpośrednio przez nich dodano: 

 

„Będziemy nadal płacić naszym dostawcom i kontrahentom na miejscu, dopóki będą obowiązywać zasady dotyczące pracy w domu, a nasze zespoły ds. Gier będą działać, aby zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia w tym trudnym czasie”.

 

Blizzard podjął tę decyzję w trosce o zdrowie swoich pracowników i jest to na pewno rozsądny ruch, bo jak wiemy, sprawa jest naprawdę poważna. Nie wiemy za to, jaki to będzie miało wpływ na kondycje gier Blizzarda. Czekamy z niecierpliwością na betę Shadowlands, ale przy takim obrocie spraw jest wysoce prawdopodobne, że będziemy musieli poczekać trochę dłużej. 

 


AUTOR: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: ESTNN.COM

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: 

30 listopada 2020
Głównego antagonistę dodatku Shadowlands poznaliśmy
25 listopada 2020
Przez cały okres trwania Battle
09 listopada 2020
Kiedy Arthas został pokonany, jego
29 października 2020
Pierwotnie premiera nowego dodatku do
07 października 2020
Pre-patch Shadowlands pojawi się na

  Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA