Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

Pracownicy Blizzarda muszą zostać w domu!
14 marca 2020

Praktycznie na każdej szerokości geograficznej ludzie zmagają się z pandemią COVID19, potocznie zwaną koronowirusem. Eksperci z całego świata zalecają, pozostanie w domach i wychodzenie z niego tylko, gdy naprawdę jest taka potrzeba. Władze i epidemiolodzy apelują także do pracodawców, aby pozwalali pracownikom w miarę możliwości na wykonywanie swoich obowiązków zdalnie. Blizzard również ogłosił, że wdrąża zasady pracy w domu dla swoich biur w Irvine i Austin. 

 

 

Blizzard w swoim oświadczeniu na Twitterze napisał:

 

„Aby chronić zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, wdrażamy zasady dotyczące pracy w domu dla naszych biur w Irvine i Austin. Osoby w naszych innych biurach na całym świecie pracowały lub będą pracowały w domu, zgodnie z zaleceniami lokalnych władz i organów ochrony zdrowia. ”

 

Dla osób niezatrudnionych bezpośrednio przez nich dodano: 

 

„Będziemy nadal płacić naszym dostawcom i kontrahentom na miejscu, dopóki będą obowiązywać zasady dotyczące pracy w domu, a nasze zespoły ds. Gier będą działać, aby zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia w tym trudnym czasie”.

 

Blizzard podjął tę decyzję w trosce o zdrowie swoich pracowników i jest to na pewno rozsądny ruch, bo jak wiemy, sprawa jest naprawdę poważna. Nie wiemy za to, jaki to będzie miało wpływ na kondycje gier Blizzarda. Czekamy z niecierpliwością na betę Shadowlands, ale przy takim obrocie spraw jest wysoce prawdopodobne, że będziemy musieli poczekać trochę dłużej. 

 


AUTOR: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: ESTNN.COM

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: