Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

PODSUMOWANIE ALFY 2: Wysokie Elfy nareszcie w Przymierzu!
13 czerwca 2020

Minęło już trochę czasu od naszego pierwszego podsumowania alfy Shadowlands. W tym czasie zdążyło pojawić się całkiem sporo nowości na temat kolejnego dodatku. Dlatego już najwyższa pora, aby to wszystko po raz kolejny poukładać!

 

Udostępnione zostały już prawie wszystkie lokalizacje, które odwiedzimy w Krainie Cienia łącznie z głównym miastem Oribos. Tajemnicą pozostaje jeszcze piekło Krainy Cienia, czyli Paszcza (org. The Maw). Mam nadzieje, że wkrótce trafi na alfę, bo to miejsce, które wydaje mi się najciekawsze i nie mogę się doczekać, kiedy je zobaczę. 

 

ORIBOS

 

 

Na Facebooku udostępniłem film prezentujący to miasto, który można znaleźć tutaj

 

MALDRAXXUS

 

 

ARDENWEALD

 

 

Kolejne zmiany pojawią się w kreatorze postaci! Wiedzieliśmy do tej pory o zmianie interfejsu, ale teraz pojawiło się coś jeszcze. Wszystkie klasy będą mieć swoje własne animacje, które w pewien sposób je wyrażają. 

 

 

Na Facebooku udostępniłem także krótki filmik, w którym możecie zobaczyć te animacje. Wystarczy, że klikniecie tutaj

 

Blizzard poinformował, że w Shadowlands będzie można stworzyć Krwawego Elfa z niebieskimi oczami. Życzenie wielu graczy w końcu się spełni! 

Ponadto Elfy Pustki również dostaną niebieskie oczy, ale także odcienie skóry, które mieli dotychczas ich pobratymcy z Hordy. Daję to możliwość stworzenia Wysokiego Elfa także w Przymierzu... dziwne, ale prawdziwe! 

 

 

Na alfie znaleziono także nowe zaklęcie 9.0 PvP Power. Jest to buff dla graczy PvP, który będzie, co jakiś czas będzie aktywował Gladiator's Dominance na 15 sekund. Powrót do korzeni? 

 

 9.0 PvP Power - Your abilities have a high chance to trigger Gladiator's Dominance, increasing your $pri by an amount equal to your PvP Power for 15 sec.

 

W Shadowlands odnowione zostaną ośrodki treningowe Stormwind Training Hall i Orgrimmar Barracks. Wszyscy trenerzy zostaną umieszczeni w jednym miejscu, pojawią się także elementy wystroju reprezentujące każdą klasę i inne dodatkowe dekoracje. Rozmowa z trenerem będzie dawać krótki zwiastun dla każdej specjalizacji. Pojawi się także sprzedawca z transmogami. 

 

 

Wybrane zmiany klasowe:

 

  • Druidzi będą mogli z łatwością zmieniać wygląd form zwierzęcych u fryzjera. 
  • Dla Warlocka powróci debuff Curse of Exhaustion. Ta klątwa zmniejsza prędkość ruchu celu o 50% na 8 sekund.
  • Zmiana w Chain Lightning Szamana! Każdy cel trafiony błyskawicą zwiększa obrażenia zadawane przez następną błyskawicę oraz skraca jej czas odnowienia.
  • Rockbiter i Searing Totem zostaną całkowicie usunięte z gry.

 

W tym tygodniu miało pojawić się dużo więcej informacji o Shadowlands. Zaplanowana na 9 czerwca specjalna transmisja na żywo, w której Ion Hazzikostas i John Hight mieli zaprezentować pewne nowości, została odwołana. Powodem były zamieszki, które wybuchły w Stanach po śmierci George’a Floyda. Blizzard nie podał jeszcze nowego terminu. 

 


AUTOR: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: ALFA SHADOWLANDS, WOWHEAD.COM BLIZZARD.COM

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: