Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

Plaga nieumarłych powraca! Już jutro!
09 listopada 2020

Kiedy Arthas został pokonany, jego miejsce na Tronie Mrozu przejął Bolvar — słynny wojownik Przymierza. Ktoś musiał trzymać piecze nad plagą nieumarłych i dbać o to, aby nie zagrażała mieszkańcom Azeroth. Sywlanas niszcząc Hełm Dominacji, nie tylko utorowała drogę do Krainy Cieni, ale pozbawiła Azeroth Króla Lisza. Bohaterowie raz jeszcze będą musieli stawić czoła nieumarłej inwazji! Wydarzenie specjalne podzielone jest na dwa etapy. Pierwszy z nich zacznie się już jutro, a drugi w przyszłym tygodniu. 

 

Kadr z Shadowlands Cinematic Trailer

 

W pierwszym etapie przywódcy Hordy i Przymierza zostają porwani na rozkaz Nadzorcy*, a ich stolice zaatakowane przez nieumarłych! Przy okazji premiery prepatcha znaleziono również przerywnik filmowy, który wydarzenia te przedstawia. Jeżeli ktoś chcę go obejrzeć już dzisiaj, to wystarczy, że kliknie tutaj.

 

LISTA ZADAŃ ETAPU PIERWSZEGO:

 

  1.  An Urgent Request - Zadanie pojawi się automatycznie po zalogowaniu do gry. 
  2.  Cause for Distraction - W tym zadaniu pojawi się przerywnik filmowy. 
  3.  Return of the Crusade - Dowiadujemy się, że do naszych stolic przybyła organizacja Argent Crusade.
  4.  Field Reports
  5.  Damned Intruders
  6.  Return of the Scourge - Po tym zadaniu Nathanos Blightcaller pojawia się jako World Boss.
  7.  Nathanos Blightcaller - Pod koniec zadania pojawi się przerywnik filmowy. Jego fragmenty widzieliśmy w zwiastunie fabuarnym Shadowlands, który można obejrzeć tutaj.

 

Kadr ze zwiastuna fabularnego

 

W przyszłym tygodniu wybierzemy się na Północną Grań**, gdzie będziemy pomagać Argent Crusade rozwiązać zagadkę ponownego pojawienia się plagi. Odblokujemy tam World Questy, w których do zdobycia będzie całkiem niezły sprzęt. Będzie to doskonała okazja, aby ubrać alty tuż przed premierą nowego dodatku.

 

* Jailer

** Northrend

 


AUTOR: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: WOWHEAD.COM

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: