Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

Pierwsza oficjalna zapowiedź patcha 8.2.5!
29 lipca 2019

Blizzard podał na oficjalnym forum World of Warcraft szczegóły aktualizacji 8.2.5, która niebawem ma pojawić się na Publicznym Serwerze Testowym. Poniżej przedstawiamy listę rzeczy, które trafią do gry z najnowszą aktualizacją.

 

1. AKTUALIZACJA MODELI GOBLINÓW I WORGENÓW!

 

 

Rzecz, która była już zapowiedziana na BlizzConie 2018. Obie rasy pojawiły się dopiero w dodatku Cataclysm, jednak obecnie ich modele w WoWie są najstarsze. Rasy, które były w grze przed Cata dostały nowe modele w 2014 r. w dodatku Warlords of Draenor. Uaktualnione zostaną także animacje ruchu itd.

 

2. WYDARZENIE NA 15-TE URODZINY WORLD OF WARCRAFT!

 

 

W listopadzie odbędzie się specjalne wydarzenie z okazji 15. urodzin World of Warcraft. Każdy, kto w czasie trwania tego wydarzenia zaloguje się do gry, otrzyma paczkę, w której będzie zwierzak Lil ’Nefarian oraz inne gadżety w grze.

 

Oprócz tego przez cały okres trwania wydarzenia będzie można wziąć udział w trzech unikalnych rajdach i walczyć z najbardziej ikonicznymi bossami w historii World of Warcraft. Gracze, którzy pokonają wszystkich dziewięciu bossów, otrzymają wierzchowca Obsidian Worldbreaker, który modelem nawiązuje do słynnego Deathwinga. Co więcej, do zdobycia w Alterac Valley będą wierzchowce Stormpike Battle Ram (Przymierze) i Frostwolf Snarler (Horda). 

 

3. BZZZZZZZ.... BZYCZĄCY WIERZCHOWIEC!

 

 

Dla graczy Przymierza pojawi się seria zadań, gdzie finalną nagrodą będzie wierzchowiec pszczółka!

 

4. NOWY RAJD W TIMEWALKING: FIRELANDS!

 

 

 

Gdy będzie aktywny TIMEWALKING: CATACLYSM, gracze z maksymalnym poziomem będą mogli utworzyć grupę rajdową i ponownie wejść do Sulfuron Spire. Podobnie jak w poprzednich rajdach (Black Temple, Ulduar) poziom, przedmioty i umiejętności będą się skalować. 

 

 5. PARTY SYNC - SYNCHRONIZACJA PARTY

 

 

Synchronizacja Party jest nowym systemem, który będzie testowany niedługo na PST. Niewiadome jest czy ostatecznie trafi do gry z 8.2.5. 

 

Gdy gracze aktywują synchronizacje party, to postęp w wybranej misji zostanie dla wszystkich zrównany. W taki sposób, aby wspólnie z przyjaciółmi możliwe było razem wykonywanie zadań od początku. Oprócz tego na PST będzie testowana opcja "powtórki". Pozwoli to graczom, którzy ukończyli już niektóre zadania na zrobienie ich jeszcze raz z przyjaciółmi. Nagrody z tych zadań będą proporcjonalne do poziomu, niezależnie od pierwotnego poziomu misji. 

 

Blizzard pracuje również na tym, aby znieść ograniczenia związane z kolejkowaniem się na instancje dla osób w party z dużą różnicą w poziomach. 

 

6. WRACA SYSTEM RECRUIT A FRIEND!

 

 

W aktualizacji 8.2.5 pojawi się odnowiony Recruit A Friend! Dla osób z aktywnym abonamentem będzie możliwość rekrutacji znajomych - zarówno nowych graczy, jak i tych powracających. Pojawi się nowe narzędzie do generowania adresów URL, by każdy mógł stworzyć swój unikalny link, dzięki któremu będzie mógł zapraszać znajomych do wspólnego grania. Będzie również dostępny wgląd do tego, czy znajomy wykupił czas gry itp. 

 

Za rekrutacje przyjaciół przewidziane są różne nagrody takie jak np. zwierzaki, wierzchowce czy czas gry. Wszystko będzie zależało od tego, ile rekruci wykupili czasu gry itd.  

 

Prawdopodobnie 8.2.5 będzie zawierał więcej treści, ale na razie wiemy tylko o wyżej wymienionych.

 


AUTOR: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: BLIZZARD.COM

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: