Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

Patch 8.2 "Rise of Azshara" już na PTR!
17 kwietnia 2019

Zgodnie z zapowiedzią z ostatniej wideo relacji od Blizzarda patch 8.2 trafił w tym tygodniu na serwery testowe (PTR). Oczywiście nie w całości, bo materiały będą dodawane każdego tygodnia aż do premiery. Jednak pierwsza porcja, która dostaliśmy, jest bardzo ciekawa. Sporządziliśmy listę tych najciekawszych wg nas rzeczy, jakie w tym tygodniu na PTR się pojawiły! 

 


 

1. Nowy model Thralla! Oznacza to, że wróci on do gry (dosłownie i w przenośni) w nowym patchu. Nie wiemy jeszcze jaką rolę będzie miał do odegrania. Jednak powrót naszego starego znajomego na pewno ucieszy wielu osób.
 

 


 

2. Pojawiła się mapa Mechagonu oraz poznaliśmy jego dokładną lokalizację. Mechagon jest jedną z dwóch nowych krainy, które pojawią się "Rise of Azshara".

 

 

 


 

3. Znamy już wymagania, które musimy spełnić, aby odblokować latanie w krainach z Battle for Azeroth. Nic trudnego! Wystarczy nam reputacja z Rustbolt na poziomie Revered, którą będziemy zdobywać na Mechagonie. Na Nazjatarze Przymierzę będzie musiało zdobyć Revered u frakcji Ankoan zaś Horda u Unshackled. Oczywiście musimy mieć także ukończony Pathfinder, Part One

 

PRZYMIERZE

 

 

HORDA

 

 

Poza samą możliwością latania otrzymamy także nowego latającego wierzchowca Wonderwing 2.0! Jest to mechaniczna papuga. 

 

 


 

4. W patchu 8.2 tzw. Water Stridery stracą swoją unikalną zdolność, jaką była możliwość chodzenia po wodzie. A to za sprawą wprowadzenia do gry ekwipunku dla wierzchowców. Jednak wszyscy, którzy trudzili się, żeby go zdobyć, otrzymają pewną rekompensatę. Jeżeli jesteś posiadaczem "Ważki" po pierwszym zalogowaniu się do gry otrzymasz list, do którego będzie załączony przedmiot pozwalający właśnie wierzchowcom na spacer po wodzie.

 

 

Poza tym dostaniesz także możliwość taniego zakupu tego przedmiotu w przyszłości.

 

 


 

5. Zgodnie z zapowiedzią z BlizzCon 2018 Gnom i Tauren otrzyma Heritage Armor. Oprócz tego otrzymamy serie zadań, które będziemy musieli oczywiście wykonać, aby te zbroje odblokować.

 

 

 


 

6. Wybrane nowe wierzchowce.

 

 

 

 

 

 

 


 

7. Wybrane nowe sety.

 

 

 

 

 

 


AUTOR: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: WOWHEAD.COM

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: