Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

WOWHEAD.COM 

Jeżeli zacząłeś grę w World of Warcraft absolutnie powinieneś zaznajomić się z tą stroną! Jest to ogromna baza danych, znajdziesz tu mnóstwo materiału. Gdy będziesz miał problem np. z zadaniem to wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce jego nazwę, a znajdziesz rozwiązania w postaci wideo, zrzutów ekranów, mapek i komentarzy innych graczy!

 

 

CURSEFORGE.COM 

Magazyn addonów, czyli legalnych modyfikacji do World of Warcraft. Dzięki addonom można zmienić wygląd swojego interfejsu, czy dodać do gry np. miernik obrażeń itd. Na stronie znajdują się addony również do innych gier.

 

 

REDDIT.COM/R/WOW 

Reddit.com jest serwisem przedstawiający różnorodne informacje, które ukazały się w internecie. Posiada on także polski interfejs, ale treści tam przedstawiane są głównie w języku angielskim. Reddit ma również sekcje WoWa, gdzie zostaniesz przeniesiony, klikając link powyżej.

 

 

WOW-PL.GAMEPEDIA.COM 

Warcraftowa wikipedia w języku polskim!

 

 

WOWPOPOLSKU.PL 

Wszystkie gry Blizzarda dostaniemy po polsku, poza jednym wyjątkiem. World of Warcraft niestety nie jest dostępny w naszym języku. 

Na tej stronie znajdziemy addon o nazwie QuestTranslator, który spolszczy nam sporą część questów. Baza jest na bieżąco aktualizowana!

 

 

WOWPROGRESS.COM

Dzięki tej stronie możemy śledzić progres gildii, czyli tego, jak sobie radzą z rajdami itd. Znajduje się tutaj, też ich ranking.