MENU

POLSKIE KANAŁY NA YOUTUBE O TEMATYCE WARCRAFTA:

PULCHNY NIEDŹWIEDŹ

"Ten kanał, to gówno" - tak powiedziałby szaleniec, gdyż w rzeczywistości jest to najwspanialsze miejsce jakie znajdziesz w internecie. Tutaj bowiem, JA, czyli Pulchny Niedźwiedź, wrzucam filmy na Youtube i zarabiam na tym grube pieniądze. Moim celem jest wykupić akcje światowych korporacji, korzystając z pieniędzy zarobionych na wrzucaniu filmów ze strategii i w sumie wszystkiego innego na co najdzie mnie ochota

 

 

NEXOS

Nazywam się Johnny Oraczewski zwący sam siebie "Nexos". Jestem graczem World of Warcraft od początku roku 2007, gdy po raz pierwszy zalogowałem się do gry na moją postać Nexos, Hunter na serwerze Terenas. W grę gram od tamtej pory praktycznie bez przerwy. Nabierając trochę doświadczenia oraz czerpiąc radość z gry postanowiłem podzielić się tym wszystkim na kanale youtube. Od 2011 tworzę w miarę regularnie kontent z World of Warcraft z okazjonalnymi materiałami innej tematyki.

 

CO? GDZIE? KIEDY? Filmy pojawiają się na kanale prawie codziennie (pracuję nad regularnością), natomiast streamy na Twitch.tv gdzie gram w World of Warcraft i inne gry zaczynają się od 20:00 każdego dnia.

 

 

DRWAL RĘBAJŁO

Prawilnie nerdowski kanał. Gry, Warcraft, Hearthstone, Gwint, Magic: The Gathering. Czegóż chcieć więcej?

 

 

KLINONE

Naczelny gamingowy harpagan. W filmach znajdują się nieprzewidziane, spontaniczne, niewycięte fragmenty z failów, ataków kota etc. Gram, gadam, krzyczę... naciskam sierściucha w nos i robię głupie miny. Wchodzisz na własną odpowiedzialność!

 

 

KUSIOXNIRVAN

Kanał o tematyce w głównej mierze grze World of Warcraft: Gameplay,Live Streamy, Pety,Mounty,Archeologia,Zarabianie golda,Spoty, Luźne PvP i wiele więcej! Znajdziesz też inne gry ;)

 

 

SAMAEL CHANNEL NEWS

Jestem Samael, mieszkam w Londynie od ładnych paru lat. Witam na moim kanale dotyczący przede wszystkim World of Warcraft. Kontakt z grą mam od 2007 roku, zaliczyłem dłuugą nieobecność między Cataclysmem a Legionem ale na moje szczęście dodatek Legion okazał się strzałem w dziesiątkę, który wciągnął mnie na dłużej i pozwolił przypomnieć za co lubię świat Warcrafta

 

 

Poniżej znajduje się lista youtuberów, którzy tworzą materiały wideo związane z uniwersum Warcrafta. Staramy się, by na liście znajdywały się kanały, które w jakiś sposób funkcjonują i na których na bieżąco dodawane są nowe filmy. Jeżeli jakiś kanał nie funkcjonuje przez dłuższy czas, jest kasowany z tej listy.

 

Jeżeli tworzysz filmy związane z Warcraftem i chciałbyś znaleźć się na tej liście, odezwij się do nas. Wystarczy, że klikniesz TUTAJ.

 

WAŻNE, ŻEBY KANAŁ DZIAŁAŁ MINIMUM 3 MIESIĄCE!

 

OPISY KANAŁÓW WZIĘTE SĄ Z YOUTUBE!

LIBERTUM

Streamer/Youtuber do spraw głównie World of Warcraft, ale też inne gry - także gaming ogólnie.
 
 

 

 

  Copyright © 2018-2019  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA