Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

Lordaeron sprzed Trzeciej Wojny odtworzony przez fanów!
24 maja 2020

Ostatnio w internecie natknąłem się zupełnie przypadkowo no bardzo ciekawą rzecz. Grupa Prophecy Roleplay zajmowała się stworzeniem gry, która miała bazować na World of Warcraft, ale opowiadałby historie znaną z Warcrafta 3. Projekt The Fall of Lordaeron miał skupiać się wokół wątku upadku królestwa Lordaeron i zaczynałby się na krótko przed wybuchem Trzeciej Wojny.

 

Projekt prawdopodobnie podzielił losy Lordaeronu i też upadł, bo od prawie roku nie pojawiły się żadne nowe wieści od twórców. Nie zmienia to jednak faktu, że ekipa stworzyła kilka fantastycznych miejsc na potrzeby tego ambitnego przedsięwzięcia. 

 

BRILL

 

 

  • Po Trzeciej Wojnie miasteczko zostało przejęte przez nieumarłych Sylwanas, którzy później je dosyć mocno przebudowali. Obecnie z Brill już nic nie zostało, ponieważ uległo całkowitemu zniszczeniu podczas Czwartej Wojny.

 

 

MERELDAR MONASTERY

 

 

  • Według tego, co podają twórcy projektu, to Klasztor Mereldar nazwany został na cześć słynnej siostry generała Lordaina, która była jedną z pierwszych kapłanek Światłości. Klasztor ten był dumnym ośrodkiem religijnym Lordaeronu. Wielu aspirujących paladynów trenowało i uczyło się tutaj przed wstąpieniem do Zakonu Srebrnej Dłoni. Na pewno chodzi tutaj o przeszłość Scarlet Monastery.

 

 

BALNIR FARMSTEAD

 

 

  • Za czasów świetności Lordaeronu gospodarstwo Balnira znane było z hodowli najlepszych wierzchowców. Z tego miejsca pochodzi koń Arthasa Niezwyciężony. Plaga zniszczyła jednak to miejsce i do dzisiaj nękają je złe duchy. 

 

 

  • Więcej informacji o projekcie The Fall of Lordaeron znajdziecie tutaj.
  • Projekt ma także swój kanał na YouTube tutaj

 


AUTOR: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: MODEL-CHANGING.NET

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: