Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

Komentarze przywódców Hordy i Przymierza na temat sytuacji na Azeroth w Shadowlands
02 września 2020

W nadchodzącym dodatku World of Warcraft: Shadowlands będziemy świadkami wizyty naszych bohaterów w Krainie Cieni. Mrocznym i mitycznym miejscu, do którego nigdy wcześniej nie mieli dostępu śmiertelnicy. Dlatego nie ma co się dziwić, że ogromna większość fanów WoWa skupia się właśnie na wydarzeniach mających miejsce w Krainie Śmierci. Niektórym natomiast może nasuwać się pytanie... Co dzieje się w takim razie na Azeroth? Przecież czas się tam nie zatrzymał, czyżby Blizzard zapomniał o naszych przyjaciołach pozostawionych w świecie śmiertelników? Odpowiedź na te pytania znalazł portal wowhead.com, zamieszczając zdjęcia rozmów nowo utworzonej Rady Hordy i przywódców Przymierza. Aggra i Mayla zastąpili w Radzie Thralla i Baine’a i razem z resztą członków rozmawiają o Sylwanas, przyszłości i obecnym stanie Hordy oraz Przymierza.

 

[TŁUMACZENIE NIE JEST OFICJALNE]

 

AggraW Nagrand mieliśmy życie, dom. Byliśmy szczęśliwi. Ale… Go’el musiał wrócić. Wszyscy musieliśmy. Dla dobra Hordy. Dla Saurfanga. Siły Banshee wzięły nas z zaskoczenia. Walczyliśmy dzielnie, ale to nie wystarczyło.Wiem na pewno, że gdziekolwiek nie zabrali Go’ela, będzie walczył do końca.Chciałby, żebym została tutaj, zaopiekowała się dziećmi. Dlatego proszę Cię, znajdź go. Znajdź ich wszystkich i przyprowadź do domu.

 

Calia Menethil: Kiedy pracowałam razem z królem Wrynnem, aranżując spotkanie żywych i ich nieumarłych rodzin w Arathi, myślałam, że rozumiem Porzuconych. Za późno zorientowałam się, jak mało wiem. Dopiero po tym, jak sama stałam się jedną z nich, zrozumiałam jak dużo przeszli. Dzięki pomocy Lilian Voss znalazłam sposób jak pomóc tym, którzy czuli się samotni i porzuceni.Teraz cały świat trzęsie się przed wizją śmierci. Strach, jeśli go nie pokonamy, pochłonie każdą duszę.Nie pozwolę na to. Nie pozwolę zrobić tego ludziom z Lordaeronu. Nikomu kto walczy dla dobra Azeroth.

 

Mayla Highmountain: Baine zrobił wszystko, co mógł w trakcie wojny. Wszystko, aby uczynić Hordę silniejszą. Jednak co najważniejsze, walczył, aby odzyskać jej honor, jej duszę. Banshee nie udało się go złamać, więc nie ma się co dziwić, że zaatakowała w ten sposób, jak tchórz. Baine jest dla mnie bardzo ważny, ale moi ludzie, tak jak i jego są sparaliżowani strachem. Nie mogę ich opuścić, nawet dla niego. Dlatego proszę, walcz za niego. Tak jak on walczył za Hordę.

 

Rokhan: Dla Hordy nastał trudny czas. Nasze rany wciąż są świeże, a Banshee zadaje nam coraz to kolejne. Plaga powstaje po raz kolejny. Jeśli nie będziemy ostrożni, Śmierć pochłonie całe Azeroth. Musimy być czujni. Królowa Talanji jest w Zuldazar, broni swego królestwa. Nie wiem, czy słyszałeś, ale ostatnio mierzyła się z własnymi problemami. Nieważne co wyjdzie z mroku. Horda musi pozostać silna.

 

Shandris Feathermoon: Wygląda na to, że moja matka była jedyną, która uniknęła porwania. Powinnam podziękować Elune za to błogosławieństwo. O tak, moja Tyrande odparła wszystkie manifestacje mocy Banshee, które zostały po nią wysłane. Jednak moc, którą wyzwoliła i dzikość, ujawniła... zaniepokoiło mnie to. Wiedziała, że będzie musiała zapłacić cenę z rytuał Nocnego Wojownika. Każdego dnia boję się, że ta cena była znacznie wyższa, niż przypuszczaliśmy.

 

Taelia Fordragon: Byłam obok Pani Admirał, kiedy te potwory po nią wyskoczyły. Zaatakowały szybko. Nie zdążyła nawet rzucić zaklęcia, zanim została spętana. Walczyła z całych sił, ale to było za mało. Ja… ja nie mogłam ich powstrzymać. Wszakże przyrzekam, że naprawię to. Nieważne gdzie będę musiała iść ani z kim się zmierzyć.

 

Mathias Shaw: Król został porwany na mojej warcie. Powinienem przygotować więcej ludzi do jego ochrony. Tak się dzieje, kiedy się rozproszę, kiedy pozwolę moim... Nie, do cholery. To była jej wina. Nie będę winić siebie za znalezienie szczęścia. Anduin sam by mi to powiedział, gdyby mógł. Znajdziemy go. Znajdziemy wszystkich.

 

 


ŹRÓDŁO: WOWHEAD.COM

AUTOR: SHOVELLO

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: