MENU

WOW NA YOUTUBE

PORADNIKI

FORUM

AKTUALNOŚCI

WAŻNE WWW

 O GRZE

Jeżeli zacząłeś grę w World of Warcraft absolutnie powinieneś zaznajomić się z tą stroną!

Jest to ogromna baza danych - znajdziesz tu mnóstwo materiału. Gdy będziesz miał problem np. z questem - wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce jego nazwę a znajdziesz rozwiązania w postaci video, screenshotów,  mapek i komentarzy innych graczy. 

Co znajdziesz tutaj ciekawego? A przede wszystkim build do klasy, którą obecnie grasz lub masz zamiar zagrać. Nie wiesz jak np. rozdawać talenty? Nie wiesz jak używać rotacji (kolejność używania czarów) to odwiedź tą stronę i poszukaj interesująca Cię klasę. 

Magazyn addonów (legalnych modyfikacji) do WoWa, ale i nie tylko. Jeśli chcesz zmienić wygląd swojego interfejsu, czy dodać sobie do gry np. miernik obrażeń itd. To powinieneś tu zajrzeć!

 

 

Reddit.com jest serwisem przedstawiający różnorodne informacje które ukazały się w internecie. Posiada on także polski interfejs - chociaż treści tam przedstawiane są głównie w języku angielskim.

 

Reddit ma również sekcje WoWa - gdzie zostaniesz przeniesiony klikając link powyżej.

 

 

Polska warcraftowa Wikipedia!

 

Jeżeli jesteś ciekawy historii świata, postaci, miejsc czy czegokolwiek z tego uniwersum. Koniecznie tu zajrzyj!

Pozycja której chyba nie powinniśmy ominąć jeżeli mówimy o ważnych stronach internetowych World of Warcraft. Czyli strona twórców tej gry - słynnego Blizzarda! Będziesz mógł tutaj bezpośrednio kupić interesujący Cie tytuł czy opłacić abonament itd.

 

 

I na sam koniec oczywiście oficjalna strona

World of Warcraft ! :)

 

Oprócz informacji o bieżących sprawach WoWa - możesz wpisać w wyszukiwarkę nick swojej postaci lub znajomego, aby dowiedzieć się coś więcej na jej temat. Działa również w przypadku gildii.

Wszystkie gry Blizzarda dostaniemy po polsku, poza jednym wyjątkiem. World of Warcraft niestety nie jest dostępny w naszym języku. 

 

Na tej stronie znajdziemy addon o nazwie QuestTranslator - który spolszczy nam sporą część questów. Baza jest na bieżąco aktualizowana!

 

WAŻNE WWW

Copyright © 2018 Design by Krzysztof "Kramkou" Rogoziński