MENU

WOWHEAD.COM 

Jeżeli zacząłeś grę w World of Warcraft absolutnie powinieneś zaznajomić się z tą stroną!Jest to ogromna baza danych, znajdziesz tu mnóstwo materiału. Gdy będziesz miał problem np. z questem to wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce jego nazwę, a znajdziesz rozwiązania w postaci video, screenshotów, mapek i komentarzy innych graczy.

CURSEFORGE.COM 

Magazyn addonów (legalnych modyfikacji) do WoWa, ale i nie tylko. Jeśli chcesz zmienić wygląd swojego interfejsu, czy dodać sobie do gry np. miernik obrażeń itd. to musisz to koniecznie zajrzeć!

 

REDDIT.COM/R/WOW 

Reddit.com jest serwisem przedstawiający różnorodne informacje, które ukazały się w internecie. Posiada on także polski interfejs, ale treści tam przedstawiane są głównie w języku angielskim.Reddit ma również sekcje WoWa, gdzie zostaniesz przeniesiony, klikając link powyżej.

 

WOW-PL.GAMEPEDIA.COM 

Polska warcraftowa Wikipedia!

Jeżeli jesteś ciekawy historii świata, postaci, miejsc czy czegokolwiek z tego uniwersum. Koniecznie tu zajrzyj!

 

WOWPOPOLSKU.PL 

Wszystkie gry Blizzarda dostaniemy po polsku, poza jednym wyjątkiem. World of Warcraft niestety nie jest dostępny w naszym języku. 

Na tej stronie znajdziemy addon o nazwie QuestTranslator, który spolszczy nam sporą część questów. Baza jest na bieżąco aktualizowana!

WOWPROGRESS.COM

Dzięki tej stronie możemy śledzić progres gildii, czyli tego, jak sobie radzą z rajdami itd. Znajduje się tutaj, też ich ranking.

  Copyright © 2018-2019  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA