MENU

zgłoś błąd

GDZIE MÓJ MIMIRON

PVP/PVE

Mimiron jest ciężki do zdobycia.

 

Opis:

Media:

BRAK

NEW WORLD ORDER

PVE

New World Order ogłasza rekrutację dla każdego zainteresowanego naszą Gildią. Nieoficjalnie Gildia ma otwartą rekrutację dla każdej zagubionej duszy, która błąka się po Azeroth.

 

Natomiast Oficjalnie trwa rekrutacja do Gildii poszczególnych klas, które uzupełnią naszą Grupę do rozpoczęcia progressu Mythic Antorus.

 

Jesteś nami zainteresowany, pragniesz się rozwinąć, bądź nie mogłeś nigdzie zagrzać miejsca, Zapraszamy! Kontakt do Guild Mastera oraz Oficerów w grze: Althin Malsarra Gartarr Satanaelus

Opis:

Media:

WWW.NWO.Y0.PL

INGLORIOUS

PVE

Nowo powstala gildia. Posiadamy zarowno nowych graczy Jak i starych wyjadaczy. Szukamy ludzi do wspolnej gry i posmiania na discordzie. Selenee pozdrawia :)

 

Opis:

Media:

BRAK

OSTATNI MOHIKANIE

PVP/PVE

Ostatni Mohikanie rekrutują! Jesteśmy świeżo założona gildia która tworzy grupa przyjaciół - zapaleńców delektujacych się gra - tak jak Ty! u podstawy naszej gildii jest wzajemny szacunek oraz dobra atmosfera. jesteśmy w trakcie budowy grupy rajdowej której celem jest pełne rozwinięcie skrzydeł w nowym dodatku, na chwile obecną zrobiliśmy 11/11 hc a od przyszłego miesiąca zaczynamy mythic.aktualnie do grupy rajdowej poszukujemy glownie healerow oraz zapasowego tanka,

 

JEDNAK PAMIETAJ ŻE

nie oceniamy ludzi na podstawie gearu - jego sie zmienia szybko, ważny jesteś Ty, jako nasz druch. nie szukamy ludzi z przerośniętym ego, dramowiczow i tym podobnych.tak więc jezeli dzielisz z nami priorytety, zapraszamy w nasze szeregi!

Kontakt : https://discord.gg/RJ2XDy

Name w grze: Newsokoleoko Dawcio Tyrilla Shuvareck Viserka Amerida Deeviee Semyazzapk Witeris

Opis:

Media:

WWW.RAIDER.IO

AMICUM

PVE

Jesteśmy Gildia o profilu Casual PvE, zrzeszającą doświadczonych i wyluzowanych graczy po stronie Hordy na serwerze Defias Brotherhood. Historia początku gry naszej ekipy sięga 2016 roku, gdzie w miedzy czasie reprezentowaliśmy stronę Przymierza, na serwerze Silvermoon.

 

Przenieśliśmy się tam 20 grudnia 2017 i graliśmy praktycznie do końcówki obecnego dodatku - Legion. Jednak od zawsze płynęła w nas krew miłośników Hordy, stąd też zdecydowaliśmy się na powrót do Orgrimmaru w lipcu 2018 roku.

 

To co możemy zaoferować, to bardzo doświadczony i pomocny skład graczy, który stale progresuje nowy jak i stary content w grze.

 

Zapewniamy bezstresowe raidowanie, w naprawdę miłym i zgranym towarzystwie. Do gildii przyjmujemy również osoby początkujące/zaczynające grę. W końcu każdy z nas kiedyś zaczynał!U nas otrzymasz niezbędne porady jak i pomocną dłoń w odkrywaniu świata World of Warcraft.

 

Opis:

Media:

WWW.AMICUM-DEFIAS.PL

SERWER: DEFIAS BROTHERHOOD / SCARSHIELD LEGION / RAVENHOLDT / THE VENTURE CO / SPOREGGAR 

PVP/PVE

Prężnie rozwijająca Gildia Old World Order rekrutuje graczy w swoje szeregi, jeśli szukasz Gildii z którą chcesz wspólnie spędzać czas, pushować mythic +, rajdować, grać pvp to jesteśmy najlepszym wyborem, Kontakt w grze : Peyn,Deyin,Magez,Carlosso,Engwar

Opis:

Media:

OLD WORLD ORDER

BRAK

 Copyright © 2018 - Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA