MENU

zgłoś błąd

JANUSZE AZEROTH

Opis:

Janusze Azeroth - rozpoczynają rekrutacje Grazyn i Januszy, na kazdym etapie gry. Poszukujemy ludzi ktorzy chca sie bawic z nami casualami pve/pvp. Tylko dzis promocja!!! Zapisz sie a piwo otrzymasz zupelnie gratis!!!

GUID MASTER:

Media:

BRAK

WAY TO TOXIC

PVE

Gildia rozpoczęła swoją działalność 16 lutego 2018r. Jesteśmy grupą zgranych osób z dużym doświadczeniem w sferze PvE. Aktualnie naszym głównym celem po zdobyciu Cutting Edge z Argusa jest przygotowanie silnego składu raidowego na Battle for Azeroth.

HORDA

Media:

WWW.WAYTOTOXIC.PL

PRIMA SORT​​​​​​​

PVE

Jesteśmy ekipą graczy z dużym (kilkuletnim) doświadczeniem. Raidujemy regularnie, w kulturalnej atmosferze i, co do zasady, nie przeklinamy. Oczywiście daleko nam do sztywnej etykiety; na progresie i w trakcie pulla jest dyscyplina, ale poza tym klimat jest bardziej barowy niż wernisażowy.Od siebie i innych wymagamy znajomości i poprawnego wykonywania taktyk, pełnego przygotowania do raidu (flachy, runy, enchanty, etc.) oraz – oczywiście – bardzo dobrej znajomości swojej klasy. Jesteśmy zgraną ekipą, ale zależy nam też na killach i progresie, jednak nie za wszelką cenę. Celem jest zbijanie wszystkiego w trakcie contentu, w dobrej atmosferze.Na serwer Burning Legion przenieśliśmy się z The Maelstrom po stronie aliantów.

Opis:

Media:

WWW.PRIMASORT.ORG.PL

GANDARA

PVP

Istniejemy od stycznia tego roku i rozwijamy się z każdym dniem. Panuje u nas świetna atmosfera, czerpiemy maksimum przyjemności ze wspólnej gry pvp. Nasi członkowie to sami dorośli ludzie w przedziale wiekowym 20 - 50. Znajdziesz u nas partnerów do aren i zorganizowaną ekipę na RBG. Rekrutację prowadzimy przez formularz na naszej stronie internetowej (nie wymaga rejestracji) - przyjęliśmy taki sposób rekrutacji, ponieważ nie chcemy zrobić z naszej gildii masówki i chcemy uniknąć toksycznych graczy. 

Opis:

Media:

WWW.GANDARA.EU

FURIA

PVE

Furia - 11/11M - jest gildią z kilkuletnim doświadczeniem, która za główny cel obiera sobie efektywne progresowanie aktualnego contentu. Nie może przy tym zabraknąć dobrej zabawy i przyjaznej atmosfery,  które zachęcają do wspólnej gry i zapobiegają nieporozumieniom. Naszą mocną stroną jest zgrana ekipa chętnie spędzająca ze sobą czas nie tylko na raidach, ale również poza grą.Aktualnie skupiamy się na spokojnej farmie Antorusa i regenerujemy siły przed Battle for Azeroth.

Opis:

Media:

GILDIAFURIA.PL

LETHAL​​​​​​​

PVE

Gildia poszukuje osób do grupy radiowej. Jesteśmy gildia założona z myślą o progresie mythica w nadchodzącym dodatku. Szukamy ludzi z zapałem i poważnym nastawieniem do raidowania.

Jeżeli jesteś graczem, który:

 

- ma możliwość raidowania 3x w tygodniu (środy, czwartki, poniedziałki) w godz. 19:45 - 23:00

- zna swoją klasę i stara się wycisnąć z niej jak najwięcej- lubi progresować i niestraszne jest mu wipowanie

- umie współpracować w grupie

- potrafi przyjąć konstruktywną krytykę

- szuka ekipy, z którą mógłby pograć dłużej

 

A co możemy zaoferować Tobie?-

 

towarzystwo dorosłych, pozytywnych ludzi-

regularne raidowanie 3x w tygodniu oraz raidy dodatkowe

- spontaniczne wypady typu rated bg, mythic +

- przyjazną atmosferę, bez zbędnego spinania się

- pomoc ze strony innych gildiowiczów

 

Kontakt w grze:

Lunakin

Nodera#2337

CreamDne#2369 

Ulbren

Opis:

Media:

BRAK

SERWER: BURNING LEGION

 Copyright © 2018 - Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA