MENU

zgłoś błąd

DELVERS OF THE VAULTS

PVE

Delvers of the Vaults jest gildią social RP-PvE działającą na realmie Argent Dawn.

Oznacza to, że z założenia łączyć ma ze sobą zarówno graczy uczestniczących w rozgrywce roleplay, skłonnych podejmować wyzwania w rajdach, a także osoby, które pragną jedynie spędzać czas w przyjaznym towarzystwie.

Social

Są wśród nas gracze w różnym wieku, z różnym doświadczeniem i w różnych sytuacjach życiowych. Gramy po to by się rozluźnić i odpocząć w miłym towarzystwie. Staramy nie wadzić jeden drugiemu, nie wyzywamy się, ale potrafimy się bawić, czasem trollować i żartować z siebie, jednak wszystko w granicach dobrego smaku.

PvE

Nie da się ukryć, że głównym filarem World of Warcraft jest walka ze smokami, potworami i innymi przeciwnościami.Rozumiemy, że niektórzy po prostu nie mogą zobowiązać się do stałej obecności i przygotowań wymaganych na raidy mythic. Z tego też powodu skupiamy się głównie na poziomie normal i heroic mierząc w [Ahead of the Curve: ...].

Role-Play

W gildii jest aktywna spora grupa Role-Play. Są wśród nas gracze, którzy mają ponad dwie dekady doświadczenia w papierowych RPG, jak i tacy, dla których eventy w naszej gildii są pierwszym nieśmiałym kontaktem z RP.

Opis:

Media:

WWW.DELVER.ENJIN.COM

SERWER: ARGENT DAWN

 Copyright © 2018 - Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA