MENU

zgłoś błąd

POLUB AZEROTH.PL NA FACEBOOKU. BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

POLSKIE GILDIE

Gildia to stowarzyszenie postaci wewnątrz gry. W gildie łączą się gracze w podobnym wieku, podobnych poglądach, podobnym stylu gry, czy osoby mówiące w tym samym języku. Korzyści z bycia w gildii jest wiele np. wspólny bank gildiowy, łatwiejsze grupowanie na raidy, wzajemne pomaganie sobie w np. questach oraz innych aspektach gry.

 

Poniżej znajduje się katalog polskich gildii, które są otwarte przyjmowanie nowych członków! Jeżeli chcesz tu umieścić swoją gildię kliknij tutaj!

BURNING LEGION

DEFIAS BROTHERHOOD / SCARSHIELD LEGION / RAVENHOLDT / THE VENTURE CO / SPOREGGAR 

SILVERMOON

DRAENOR

ARGENT DAWN

Nazwa: Janusze Azeroth

GM: Nydh

PVE/PVP

Info od gildii:

POKAŻ

Media gildii: brak

PVE

Nazwa: Spearhead

GM: Movee

Info od gildii:

POKAŻ

Media gildii: spearheadguild.pl

Nazwa: Way to Toxic

GM: Nezartus

PVE

Info od gildii:

POKAŻ

Media gildii: waytotoxic.pl

PVE

Nazwa: Prima Sort

GM: Elwingá

Info od gildii:

POKAŻ

Media gildii: primasort.org.pl

Nazwa: Gandara 

POKAŻ

Media gildii: gandara.eu

GM: Bounce

Info od gildii:

PVP

Nazwa: New World Order

GM: Althin

PVE/PVP

Info od gildii:

POKAŻ

Media gildii: nwo.y0.pl

Nazwa: Inglorious

GM: Messiladin

PVE/PVP

Info od gildii:

POKAŻ

Media gildii: brak

Nazwa: Gdzie Mój Mimiron

GM: Swietlica

PVE/PVP

Info od gildii:

POKAŻ

Media gildii: brak

PVE/PVP

Nazwa: Fortress

GM: Botfortress

Info od gildii:

POKAŻ

Media gildii: wowprogress

Nazwa: Ostatni Mohikanie

GM: Newsokoleoko

PVE/PVP

Info od gildii:

POKAŻ

Media gildii: raider.io

Nazwa: Tomb Raider

GM: Neerd

PVE/PVP

Info od gildii:

POKAŻ

Media gildii: discord.gg/R365Ag

Nazwa: Retired Raiders

GM: Zirdel

PVE

Info od gildii:

POKAŻ

Media gildii: discord.gg/Muj4EZp

Nazwa: Cyrograf

GM: Sinuhe

PVE/PVP

POKAŻ

Media gildii: raider.io

Info od gildii:

Nazwa: Fatal Error

GM: Ayonis

PVE

POKAŻ

Media gildii: : fatalerror.gg  / fb

Info od gildii:

Nazwa: Bractwo Starszej Krwi

GM: Asoyosa

PVE/PVP

POKAŻ

Media gildii: : brak

Info od gildii:

PVE

Nazwa: Furia

GM: Falcoon

Info od gildii:

POKAŻ

Media gildii: gildiafuria.pl

PVE/PVP

Nazwa: Neutralni

GM: Fujiwëra

Info od gildii:

POKAŻ

Media gildii: discord.gg/c6MG5N

PVE

Nazwa: Alpaki Hordy

GM: Hiira

Info od gildii:

POKAŻ

Media gildii: alpakihordy.co / fb

Nazwa: Delvers of the Vaults

GM: Tankeo

PVE

POKAŻ

Media gildii: : delver.enjin.com

Info od gildii:

Nazwa: Glory Of the Fox

GM: Szymqleczy

PVE

POKAŻ

Media gildii: : gloryfox.eu

Info od gildii:

QUEL'THALAS / AZJOL-NERUB

Nazwa: Ordo Hereticus

GM: Mikall

PVE

POKAŻ

Media gildii: : hereticuswow.com

Info od gildii:

PVE

Nazwa: Amicum

GM: Vendris

Info od gildii:

POKAŻ

Media gildii: amicum-defias.pl

Jesteśmy polską gildią, która narodziła się początkiem Nightholdu w Legionie.

Po jakimś czasie okazało się, że staliśmy się najlepszą polską gildią na serwerze. Ze względu na zbliżający się dodatek, rekrutujemy nowych członków, szukamy healerów i dpsów.

Gwarantujemy dużą aktywność w grze (raidy na 15 altach, spamowanie m+) i na discordzie, wesołą atmosferę i oczywiście mythic progress.

Raidujemy 3 dni w tygodniu: środa, czwartek, niedziela 20-23. Nasze osiągnięcia za contentu: Nighthold 8/11M, ToS 7/9M, Antorus 3/11M (ostatni raid w grudniu).

 

Jeśli czujesz się na siłach i szukasz gildii do raidowania mythica zapraszam do składania aplikacji na stronie. 

UKRYJ

SPEARHEAD [8/11M]-- Stara gildia pod nowym sztandarem otwiera rekutacje! Dolacz do nas i stan sie czescia zgranego i dowiadczonego zespolu. Gwarantujemy dobra organiacje i dojrzale podejscie do raidowania. 

New World Order ogłasza rekrutację dla każdego zainteresowanego naszą Gildią. Nieoficjalnie Gildia ma otwartą rekrutację dla każdej zagubionej duszy, która błąka się po Azeroth.

 

Natomiast Oficjalnie trwa rekrutacja do Gildii poszczególnych klas, które uzupełnią naszą Grupę do rozpoczęcia progressu Mythic Antorus.

 

Jesteś nami zainteresowany, pragniesz się rozwinąć, bądź nie mogłeś nigdzie zagrzać miejsca, Zapraszamy! Kontakt do Guild Mastera oraz Oficerów w grze: Althin Malsarra Gartarr Satanaelus

UKRYJ

Nowo powstala gildia. Posiadamy zarowno nowych graczy Jak i starych wyjadaczy. Szukamy ludzi do wspolnej gry i posmiania na discordzie. Selenee pozdrawia :)

UKRYJ

UKRYJ

Janusze Azeroth - rozpoczynają rekrutacje Grazyn i Januszy, na kazdym etapie gry. Poszukujemy ludzi ktorzy chca sie bawic z nami casualami pve/pvp. Tylko dzis promocja!!! Zapisz sie a piwo otrzymasz zupelnie gratis!!!

UKRYJ

Gildia rozpoczęła swoją działalność 16 lutego 2018r. Jesteśmy grupą zgranych osób z dużym doświadczeniem w sferze PvE. Aktualnie naszym głównym celem po zdobyciu Cutting Edge z Argusa jest przygotowanie silnego składu raidowego na Battle for Azeroth.

UKRYJ

Istniejemy od stycznia tego roku i rozwijamy się z każdym dniem. Panuje u nas świetna atmosfera, czerpiemy maksimum przyjemności ze wspólnej gry pvp. Nasi członkowie to sami dorośli ludzie w przedziale wiekowym 20 - 50. Znajdziesz u nas partnerów do aren i zorganizowaną ekipę na RBG. Rekrutację prowadzimy przez formularz na naszej stronie internetowej (nie wymaga rejestracji) - przyjęliśmy taki sposób rekrutacji, ponieważ nie chcemy zrobić z naszej gildii masówki i chcemy uniknąć toksycznych graczy. Serdecznie zapraszam!

UKRYJ

Jesteśmy ekipą graczy z dużym (kilkuletnim) doświadczeniem. Raidujemy regularnie, w kulturalnej atmosferze i, co do zasady, nie przeklinamy. Oczywiście daleko nam do sztywnej etykiety; na progresie i w trakcie pulla jest dyscyplina, ale poza tym klimat jest bardziej barowy niż wernisażowy.Od siebie i innych wymagamy znajomości i poprawnego wykonywania taktyk, pełnego przygotowania do raidu (flachy, runy, enchanty, etc.) oraz – oczywiście – bardzo dobrej znajomości swojej klasy. Jesteśmy zgraną ekipą, ale zależy nam też na killach i progresie, jednak nie za wszelką cenę. Celem jest zbijanie wszystkiego w trakcie contentu, w dobrej atmosferze.Na serwer Burning Legion przenieśliśmy się z The Maelstrom po stronie aliantów.

UKRYJ

Mimiron jest ciężki do zdobycia.

UKRYJ

Ostatni Mohikanie rekrutują! Jesteśmy świeżo założona gildia która tworzy grupa przyjaciół - zapaleńców delektujacych się gra - tak jak Ty! u podstawy naszej gildii jest wzajemny szacunek oraz dobra atmosfera. jesteśmy w trakcie budowy grupy rajdowej której celem jest pełne rozwinięcie skrzydeł w nowym dodatku, na chwile obecną zrobiliśmy 11/11 hc a od przyszłego miesiąca zaczynamy mythic.aktualnie do grupy rajdowej poszukujemy glownie healerow oraz zapasowego tanka,

 

JEDNAK PAMIETAJ ŻE

nie oceniamy ludzi na podstawie gearu - jego sie zmienia szybko, ważny jesteś Ty, jako nasz druch. nie szukamy ludzi z przerośniętym ego, dramowiczow i tym podobnych.tak więc jezeli dzielisz z nami priorytety, zapraszamy w nasze szeregi!

Kontakt : https://discord.gg/RJ2XDy

Name w grze: Newsokoleoko Dawcio Tyrilla Shuvareck Viserka Amerida Deeviee Semyazzapk Witeris

UKRYJ

Jesteśmy gildią która powstała niedawno (I jak pewnie wiekszość) powstaliśmy z innej gildii. Jesteśmy grupą ludzi, którzy potrafią sie dobrze bawić i spędzać miło czas na wowie, co prawda na rajdach wymagamy pewnej dyscypliny, żeby rajdy szły sprawnie i przyjemnie. Pomagamy jak mozemy, (oczywiście w granicach przyzwoitości) .

Jest w naszej gildii pare ''skamielin'' grających od początku wowa, ale także jest dużo nowych ludzi co dopiero zaczęli grać w wowa. Ogólnie pracujemy nad tym , żeby stworzyć coś fajnego.

Śmiało wbijaj do nas na discorda, na poczekalnie albo pytaj oficerów w grze.

UKRYJ

Skupiamy sie glownie na PvE czyli raidowaniu i instancjach. Raidy odbywaja sie 2x w tygodniu aby powoli progesowac kolejnych bosow. Nie wykluczamy robienia Mythica ale nie jest to naszym glownym celem w grze. Raidujemy i czyscimy swoim tempem.W przewazajacej wiekszosci jestesmy juz od dawna pelnoletni.

 

W zwiazku z tym mamy duzo wiecej zobowiazan niz tylko siedzienie in-game czy na Discord. Jestesmy aktywni glownie wieczorami i w czasie gildiowych eventow, a pomiedzy nimi zajmujemy sie raczej zyciem niz siedzeniem w grze.Luzniejsze podejscie do gry nie oznacza tolerowania slackerstwa i braku znajomosci podstaw swojej klasy czy braku przygotowania do raidu. Wymagamy cierpliwosci, pelnej mobilizacji i powaznego podejscia aby nie marnowac czasu swojego i innych.

 

Nie rekrutujemy na rezerwe czy na social.

 

Caly czas regularnie raidujemy! Nie robimy sobie przerw, nie zawieszamy zycia gildii.

UKRYJ

CYROGRAF - Sprzedaj swoja duszę, czas i umiejętności nowej gildii, na Silvermoon.

CYROGRAF - gildia dla dojrzałych ludzi, którzy szukają przede wszystkim dobrej zabawy i fajnego towarzystwa. Przygarniemy przedstawicieli wszelkich klas i profesji, bez zbędnego stresu i ze zdrowym podejściem do gry.

Stawiamy raczej na ciekawych i zabawnych graczy, rajdy są u nas jedynie wymówką, aby przyjemnie spędzić czas i pogadać o pierdołach na czacie głosowym.

Szukasz zwariowanej, pomocnej, zorganizowanej Ekipy? CYROGRAF jest gildią właśnie dla Ciebie!Obecnie poszukujemy zarówno graczy rozpoczynających swoją przygodę, powracających do gry, jak i mających doświadczenie zapaleńców.

Poszukujemy przedstawicieli wszelkich klas, z myślą o nowym dodatku BFA

.UWAGA!Co oferujemy?

* świetną i miłą atmosferę

* dobrą zabawę, odskocznię od codzienności (życie też mamy i nie wstydzimy się tego)

* raidowanie na poziomie HC, M+, poznanie całego contentu

Czego Wymagamy?

* poczucia humoru  * wieku 18+  * kultury osobistej

UKRYJ

Bractwo zaprasza do wspólnej zabawy. Doświadczonych i początkujących, wyprzedzających i goniących czas. Samotnych, dzieciatych, mężatki, żonatych, tych co pracują i tych co szukają nadal zajęcia i bimbają na wszystko. 

W Bractwie stawiamy na wspólną zabawę i wzajemną pomoc, aby każdy gracz mógł się lepiej rozwijać i wyciągać z gry przede wszystkim pozytywne emocje.

Wprowadzimy w świat gry, wesprzemy w wyzwaniach i zdobyczach. Służymy wiedzą i doświadczeniem.

Część z nas pamięta czasy dinozaurów, część gubi szczęki na bg lub arenkach, jeszcze inni polują na wszelkie możliwe zwierzątka. Są i tacy co ,,psują’’ kluczyki ,ale w dalszym ciągu rzucamy się na wszystko i dajemy sobie rade.

Wyluzuj majtasy u Nas nie ma progresu, spokojnie robimy co się da po trudach ciężkiego dnia.Dziewczyny nie gryzą, chłopaki nie trują (no chyba że o konsolach).

Cierpliwość to nasze drugie oblicze. Podczas rajdów poprowadzi Cię aksamitny głos Lidera ,z którym bezpiecznie dobrniesz do końca. Trunku dobrego i jadła nie brakuje co na końcu tańcami z bossem skutkuje.Jest u Nas unikalny, luźny klimat, do którego każdy się wpasuje.

Na discordzie jest wesoło, głośno i aktywnie. Umilamy Twój czas w pracy .Zapraszamy chętnych do tworzenia historii, której z chwilą wstąpienia w nasze szeregi stajesz się częścią.W Bractwie jesteśmy jak rodzina, każdy może Cię do niej wprowadzić, wystarczy, że do Nas napiszesz.

UKRYJ

Furia - 11/11M - jest gildią z kilkuletnim doświadczeniem, która za główny cel obiera sobie efektywne progresowanie aktualnego contentu.

Nie może przy tym zabraknąć dobrej zabawy i przyjaznej atmosfery,  które zachęcają do wspólnej gry i zapobiegają nieporozumieniom.

Naszą mocną stroną jest zgrana ekipa chętnie spędzająca ze sobą czas nie tylko na raidach, ale również poza grą.

Aktualnie skupiamy się na spokojnej farmie Antorusa i regenerujemy siły przed Battle for Azeroth.

UKRYJ

Jesteśmy póki co kilku osobową ekipą która powstała z rozpadu kilku gildii i poszukujemy ludzi do wspólnej gry - tzn raidów, m+ i innych. Poszukujemy ludzi nie toksycznych. Pozdrawiam! 

UKRYJ

Alpaki Hordy to nowa polska gildia rajdowo-socjalna, grająca na europejskim serwerze Draenor. W naszym stadku znajdziesz zarówno weteranów WoWa jak i świeże osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z grą.Staramy się być pomocną i socjalną gildią, gdzie zawsze można znaleźć Alpaki do wspólnej gry, spokojnego rajdowania (wtorki i piątki od 20:00 do 23:00), wygrzewania się na słońcu i skubania trawy.Jeżeli zainteresowała cię jedna z tych rzeczy, zgłoś się do nas już dziś i przybij kopytko!

UKRYJ

Delvers of the Vaults jest gildią social RP-PvE działającą na realmie Argent Dawn.

Oznacza to, że z założenia łączyć ma ze sobą zarówno graczy uczestniczących w rozgrywce roleplay, skłonnych podejmować wyzwania w rajdach, a także osoby, które pragną jedynie spędzać czas w przyjaznym towarzystwie.

Social

Są wśród nas gracze w różnym wieku, z różnym doświadczeniem i w różnych sytuacjach życiowych. Gramy po to by się rozluźnić i odpocząć w miłym towarzystwie. Staramy nie wadzić jeden drugiemu, nie wyzywamy się, ale potrafimy się bawić, czasem trollować i żartować z siebie, jednak wszystko w granicach dobrego smaku.

PvE

Nie da się ukryć, że głównym filarem World of Warcraft jest walka ze smokami, potworami i innymi przeciwnościami.Rozumiemy, że niektórzy po prostu nie mogą zobowiązać się do stałej obecności i przygotowań wymaganych na raidy mythic. Z tego też powodu skupiamy się głównie na poziomie normal i heroic mierząc w [Ahead of the Curve: ...].

Role-Play

W gildii jest aktywna spora grupa Role-Play. Są wśród nas gracze, którzy mają ponad dwie dekady doświadczenia w papierowych RPG, jak i tacy, dla których eventy w naszej gildii są pierwszym nieśmiałym kontaktem z RP.

UKRYJ

Jesteśmy casual raiding gildią. Nasz progres to 4/11 mythic Antorus (no prawie 5, Hasabel zaraz padnie :P). Główny raid odbywa się w czwartki oraz niedzielę. W każdy poniedziałek organizujemy rated bg, w tygodniu oraz soboty odbywają się alt/achiv runy. Jesteśmy dobrze zgraną gildią, znamy swoje mocne strony jak i te słabsze :D Na raidach potrafimy żartować, ale każda walka z bossem to maksymalne skupienie.

UKRYJ

Ordo Hereticus działa na realmach Quel'Thalas i Azjol-Nerub po stronie Przymierza.

Jesteśmy gildią zrzeszającą ludzi o podobnym podejściu do gry, bawiących się nią codziennie i spędzających godziny na dyskusjach na naszym komunikatorze głosowym.

Gra jest naszym hobby, źródłem rozrywki.

Wszyscy jesteśmy dorośli i rozumiemy, że obowiązki nie zawsze pozwalają naszym graczom oddać się grze całkowicie. Każdy gra tyle na ile starczy mu chęci i czasu dlatego nie zamykamy się na graczy mających mniej czasu czy pracujących w specyficznym systemie zmianowym.

Nie zamykamy się również na nowych graczy. Staramy się wspomóc radą każdego i ubrać go na miarę naszych możliwości licząc, że kiedyś osiągniemy wspaniałe rezultaty.

UKRYJ

Jesteśmy Gildia o profilu Casual PvE, zrzeszającą doświadczonych i wyluzowanych graczy po stronie Hordy na serwerze Defias Brotherhood. Historia początku gry naszej ekipy sięga 2016 roku, gdzie w miedzy czasie reprezentowaliśmy stronę Przymierza, na serwerze Silvermoon. Przenieśliśmy się tam 20 grudnia 2017 i graliśmy praktycznie do końcówki obecnego dodatku - Legion. Jednak od zawsze płynęła w nas krew miłośników Hordy, stąd też zdecydowaliśmy się na powrót do Orgrimmaru w lipcu 2018 roku.To co możemy zaoferować, to bardzo doświadczony i pomocny skład graczy, który stale progresuje nowy jak i stary content w grze. Zapewniamy bezstresowe raidowanie, w naprawdę miłym i zgranym towarzystwie. Do gildii przyjmujemy również osoby początkujące/zaczynające grę. W końcu każdy z nas kiedyś zaczynał!U nas otrzymasz niezbędne porady jak i pomocną dłoń w odkrywaniu świata World of Warcraft.

UKRYJ

Gildia Fortress powstała w dodatku Legion w celu zebrania najlepszych polskich graczy PvE na serwerze Draenor aby móc co tier walczyć o zdobycie osiągnięcia jakim jest Cutting Edge.

Na dodatek BfA nasze cele się nie zmieniają, dlatego nasza rekrutacja jest otwarta dlatego możesz śmiało do nas aplikować jeżeli chciałbyś grać na innym serwerze niż Burning Legion oraz masz te same cele co my.

UKRYJ

 Copyright © 2018 - Azeroth.pl - POLSKI SERWIS WORLD OF WARCRAFT