MENU

zgłoś błąd

Chęć rozpoczęcia przygody z World of Warcraft - wiążę się często z wieloma pytaniami - "Ile kosztuje?", "Co trzeba kupić?", "Gdzie kupić?". W tym poradniku postaram się to nieco wyjaśnić.

 

Zacznijmy więc!

Stwórz konto na w serwisie Blizzarda tutaj: https://eu.battle.net/login/pl/

Ściągnij aplikacje Blizzard Battle.net (i stwórz darmowe konto) - będziesz mógł z niej bezpośrednio pobrać WoWa - oraz zarządzać innymi grami od Blizzarda - znajdziesz ją tutaj:

https://eu.battle.net/account/download/ 

 

Jeżeli chcesz zacząć grać w WoWa (a nigdy tego nie robiłeś) - powinieneś sobie to rozplanować na trzy etapy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etap pierwszy FREE TRIAL (darmowe):

 

Zacznij od darmowego przetestowania gry - zanim zdecydujesz się kupić. Będziesz mógł/a pograć większością klas i ras - do 20 poziomu.

Możliwości korzystania między innymi  z domów aukcyjnych czy dołączenie do gildii będzie zablokowane - ale trial da możliwość poznania podstaw mechaniki gry.

 

Wbiłeś przykładowo 20 poziom Orkiem Hunterem - podoba Ci się ta gra, podoba Ci się postać, która grasz - co dalej? Przejdź do etapu drugiego!

Etap drugi BATTLE CHEST (14.99
- czasami można trafić na promocje od Blizzarda gdzie można kupić o 50% taniej - warto też zajrzeć na aukcje internetowe!)

 

https://eu.shop.battle.net/en-gb/family/world-of-warcraft

 

Kupując BATTLE CHEST nasze konto dostaję tzw. UPGRADE - oznacza to, że postać, która graliśmy korzystając z wersji trial nie przepada - a my dalej możemy ją rozwijać! Oprócz tego dostaniemy 30 dni czasu gry.

W tym pakiecie dostaniemy całego World of Warcraft - oprócz dodatku, który obecnie jest najnowszy.

Przykładowo - ostatni dodatek to Legion - w którym akcja dzieje się na Broken Isles i pozwala na wbicie lvl z 100 do 110 - my z BATTLE CHEST będziemy mogli wbić tylko max 100 lvl i nie będziemy mieli dostępu do Broken Isles. 

 

ALE - po premierze następnego dodatku - LEGION wskoczy do BATTLE CHESTA - i wtedy najnowszym dodatkiem do kupienia będzie BATTLE FOR AZEROTH !

 

Masz 100 lvl ? Jesteś absolutnie pewien - ze to jest gra dla Ciebie - chcesz cieszyć się najnowszym contentem - przejdź zatem do etapu trzeciego!

 

Etap trzeci NAJNOWSZY DODATEK (44.99 - pamiętaj o aukcjach internetowych):

 

Podobnie jak z BATTLE CHEST - nasze konto dostaję kolejny - UPGRADE - który odblokowuję nam zawartość - którą oferuje najnowszy dodatek - kontynent i możliwość dalszego lvlowania itd. Dodatkowo - dostajemy BOOST -  możemy wybrać jedną postać, która dostanie automatycznie ten lvl, który pozwala na uczestniczenie w najnowszym contencie. Przykładowo - kupując Legion - będziemy mogli wyboostować postać na 100 lvl. A Battle for Azeroth na 110.

 

Zakup dodatku nie dodaje nam czasu gry - musimy to zrobić oddzielnie.

 

Czas gry ( około 12,99€/miesiąc):

 

Miejsce, gdzie możemy kupić tzw. PREPAID jest wiele - w niektórych sklepach typu Empik - albo na aukcjach internetowych - czy to w sklepie od samego Blizzarda. Z reguły karty z kodem - zawierają dwa miesiące gry i sprzedawane są po około 24,98€ od sztuki. 

Można też wykupić subskrypcje od Blizzarda - gdzie będzie on pobierał miesięcznie 12,99€ z naszego konta (jak to wyjdzie w złotówkach zależy od kursu)

 

 

UWAGA: 
Istnieje możliwość kupienia od razu całej zawartości WoWa - koszt około 80€ - lecz jeżeli nie miałeś styczności z tą grą - to zdecydowanie odradzam!

 Copyright © 2018 - Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA