MENU

TWÓRCZOŚĆ FANÓW

PORADNIKI

WESPRZYJ NAS!

WAŻNE WWW

 O GRZE

AKTUALNOŚCI

POLSKIE GILDIE

Worgens

Pierwsza udokumentowana obecność worgenów w Eastern Kingdoms pochodzi z czasów Trzeciej Wojny, gdy arcymag Arugal użył tych bestii jako broni przeciwko Pladze. Broń Arugala szybko zwróciła się przeciwko niemu, a klątwa worgenów bardzo szybko rozniosła się wśród populacji ludzi, przemieniając zwykłych mężczyzn i kobiety w dzikie, okrutne stworzenia.

źródło: http://pl.wow.wikia.com

Stolica: Gilneas City

Ponury i deszczowy krajobraz. Mnóstwo wąskich uliczek - z nietypową architekturą - kamieniczek ustawionych ciasno obok siebie.

Miasto, jak i całe królestwo Gilneas było przez wiele lat odizolowane wielkim murem. Sytuacja zmieniła się po kataklizmie, który nawiedził Azeroth. Mur runął i okazało się, że żyjących tam ludzi ogarnęła klątwa zmieniająca ludzi w wilkołaki.

Przywódca: Genn Greymane

Przewodził królestwu Gilneas, zanim jeszcze spotkało je wilcze przekleństwo. To on rozkazał budowę muru, który odgrodził półwysep od Lordaeronu. Popierał pełną izolacyjność - twierdził, że jego naród poradzi sobie sam, bez pomocy Przymierza. Zmienił zdanie, dopiero gdy mur się rozpadł, Gilneas zostało zatakowaneprzez Nieumarłych a ludność nawiedzona przez klątwe.

Mount rasowy: (worgeni są wyjątkiem - przybierają oni specjalną pozycje do szybszego poruszania się)

Dostępne klasy:

Bonusy rasowe:

- mają zdolność szybszego poruszania się,

- zwiększona odporność na czarny Shadow i Nature,

- bonus do profesji Skinning,

- gdy nie walczy, to potrafi przybrać formę ludzką.

 

 

Copyright © 2018 Design by Krzysztof "Kramkou" Rogoziński           

STRONA NAJLEPIEJ DZIAŁA Z GOOGLE CHROME