MENU

zgłoś błąd

POLUB AZEROTH.PL NA FACEBOOKU. BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

 

 

UNDEADS

Uwolniwszy się spod rządów Króla Lisza grupa nieumarłych renegatów poszukuje sposobu na zachowanie swej wolnej woli jednocześnie niszcząc wszystkich, którzy im się sprzeciwią.

PREZENTACJA

STOLICA: UNDERCITY

Podziemne miasto ulokowane w Tirisfal Glades na północy Eastern Kingdoms, zbudowane pod ruinami miasta stołecznego Lordaeron.Wcześniej w tym miejscu znajdowały się katakumby, które Arthas kazał rozbudować, lecz końca prac nie doczekał. Został wezwany przez Króla Lisza na Northrend a miasto przejęła Sylvanas i ulokowała tam stolice swojego przyszłego królestwa.

LIDER: SYLVANAS WINDRUNNER​​​​​​​

Lider nieumarłych, na łożu śmierci Vol'jin wyznaczył ją jako swoja następczynie w prowadzeniu Hordy. Straciła życie podczas śmiercionośnego marszu Arthasa na Quel’Thalas.

 

Dała się wówczas się mu we znaki, postanowił ją wskrzesić jako Banshee i wcieli do swojej armii. Gdy moc Króla Lisza osłabła, wyłamała się spod jego wpływu razem z innymi nieumarłymi.

MOUNT 

BONUSY

CANNIBALIZE

Pożeranie zwłok, które regeneruję 7% całkowitego zdrowia i many co 2 sek przez 10 sek. Działa na zwłoki Humanoid lub Undead. 2 min cooldown.

 

SHADOW RESISTANCE

Zmniejszone otrzymywane obrażenia typu Shadow o 1%.

 

TOUCH OF THE GRAVE

Ataki oraz zaklęcia mają szanse zostać wzmocnione magią typu Shadow, która wysysa część zdrowia z przeciwnika i oddaje ją rzucającemu. 

 

WILL OF THE FORSAKEN

Usuwa wszelkie uroki, uśpienia itd. Pozwala także na przebywanie pod wodą nieograniczona ilość czasu bez oddychania. 2 min cooldown.

DOSTĘPNE KLASY

WARRIOR

PALADIN

WARLOCK

HUNTER

MONK

SHAMAN

DRUID

MAGE

PRIEST

ROGUE

DEMON HUNTER

DEATH KNIGHT

 Copyright © 2018 - Azeroth.pl - POLSKI SERWIS WORLD OF WARCRAFT