MENU

Uwolniwszy się spod rządów Króla Lisza grupa nieumarłych renegatów poszukuje sposobu na zachowanie swej wolnej woli jednocześnie niszcząc wszystkich, którzy im się sprzeciwią.

Podziemne miasto ulokowane w Tirisfal Glades na północy Eastern Kingdoms, zbudowane pod ruinami miasta stołecznego Lordaeron.Wcześniej w tym miejscu znajdowały się katakumby, które Arthas kazał rozbudować, lecz końca prac nie doczekał. Został wezwany przez Króla Lisza na Northrend a miasto przejęła Sylvanas i ulokowała tam stolice swojego przyszłego królestwa.

Lider nieumarłych, na łożu śmierci Vol'jin wyznaczył ją jako swoja następczynie w prowadzeniu Hordy. Straciła życie podczas śmiercionośnego marszu Arthasa na Quel’Thalas.

 

Dała się wówczas się mu we znaki, postanowił ją wskrzesić jako Banshee i wcieli do swojej armii. Gdy moc Króla Lisza osłabła, wyłamała się spod jego wpływu razem z innymi nieumarłymi.

CANNIBALIZE

Pożeranie zwłok, które regeneruję 7% całkowitego zdrowia i many co 2 sek przez 10 sek. Działa na zwłoki Humanoid lub Undead. 2 min cooldown.

 

SHADOW RESISTANCE

Zmniejszone otrzymywane obrażenia typu Shadow o 1%.

 

TOUCH OF THE GRAVE

Ataki oraz zaklęcia mają szanse zostać wzmocnione magią typu Shadow, która wysysa część zdrowia z przeciwnika i oddaje ją rzucającemu. 

 

WILL OF THE FORSAKEN

Usuwa wszelkie uroki, uśpienia itd. Pozwala także na przebywanie pod wodą nieograniczona ilość czasu bez oddychania. 2 min cooldown.

WARRIOR

PALADIN

WARLOCK

HUNTER

MONK

SHAMAN

DRUID

MAGE

PRIEST

ROGUE

DEMON HUNTER

DEATH KNIGHT

 

 

  Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA