MENU

TWÓRCZOŚĆ FANÓW

PORADNIKI

WESPRZYJ NAS!

WAŻNE WWW

 O GRZE

AKTUALNOŚCI

POLSKIE GILDIE

Orcs

Niegdyś byli szlachetną, szamańską społecznością w Draenorze. W tragicznych okolicznościach szlachetne klany orków uległy zepsuciu Płonącego Legionu i zostały wykorzystane w inwazji Legionu na ziemie Azeroth. Orkom udało się zbuntować i ostatecznie obrócili się przeciwko władcom demonów. Prowadzeni przez młodego wodza naczelnego Thralla, orkowie ponownie pojęli czym jest honor i jak ważny jest dla nich oraz dla ich społeczności. Przenieśli się ze Wschodnich Królestw do Kalimdoru i tam założyli państwo nazwane Durotarem.

źródło: http://pl.wow.wikia.com

Stolica: Orgrimmar

Po zakończeniu trzeciej wojny i klęsce Archimonda - orkowie wówczas pod dowództwem Thralla - osiedlili się w jednej z krainy Kalimdoru, którą nazwali Durotar i założyli miasto nazwane na część poprzedniego przywódcy hordy Orgrima Doomhammera. Miasto po przejęciu władzy przez Garrosha przeszło ogromną modernizację i zostało całkowicie ufortyfikowane.

Przywódca: Varok Saurfang

Legendarny wojownik hordy. Weteran pierwszej drugiej i trzeciej wojny. Brał udział także w walce przeciwko silithidom czy kampanii w Northrend. Po wydarzeniach na Broken Shore - został wybrany przywódcą orków z Durotaru.

Mount rasowy:

Dostępne klasy:

Bonusy rasowe:

- mają zdolność szału, który przez krótki czas zwiększa ich siłę ataku,

- zmniejszona podatność na czary stunujące,

- zwiększone obrażenia zadawane przez ich pety (zwierzaki).

 

 

Copyright © 2018 Design by Krzysztof "Kramkou" Rogoziński           

STRONA NAJLEPIEJ DZIAŁA Z GOOGLE CHROME