Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

 

 

To bogaty i dumny naród, który zamieszkuje wyspy Kul'Tiras. Ich potężna flota wspierała Przymierze w wielu wojnach. Tym razem nie będzie inaczej! Staną oni znowu do walki przeciwko Hordzie. Kojarzeni z żółtą kotwicą na zielonym tle. Z Kul'Tiras pochodzi także, słynna Jaina Proudmoore.

Znajduje się mniej więcej pośrodku wysp Kul'Tiras. W krainie Tiragarde Sound. Jest stolicą i największym miastem Kul'Tiras. Jest ważnym punktem na mapie Przymierza z powodu swojego ogromnego i nowoczesnego portu. Boralus jest także siedzibą rodu Proudmoore, rodziny, która de facto rządzi Kul'Tiras.

Jedna z najpotężniejszych magów w Azeroth. Dowodziła niedobitkami Lordaeronu, z którymi później założyła miasto Theramore. Po zniszczeniu tego miasta przez Hordę przechodziła kryzys i przemianę osobowości. Wróciła po latach do Kul'Tiras, gdzie musiała uporać się z demonami przeszłości. Rodzinna miała jej za złe, że poniekąd przyczyniła się do śmierci ojca. Matka ostatecznie jej wybaczyła i oddała stanowisko Lorda Admirała.

BRUSH IT OFF

Zwiększonie Versatility i regeneracji części otrzymanych obrażeń. 

 

CHILD OF THE SEA

Potrafi wstrzymać oddech pod wodą dłużej niż inne rasy i pływa w niej szybciej. 

 

HAYMAKER

Uderza w przeciwnika, odsuwa go i ogłusza. 

 

JACK OF ALL TRADES

Zwiększone korzyści z transakcji handlowej.

 

RIME OF THE ANCIENT MARINER

Zwiększona odporność na obrażenia typu Frost i Nature. 

WARRIOR

PALADIN

WARLOCK

HUNTER

MONK

SHAMAN

DRUID

MAGE

PRIEST

ROGUE

DEMON HUNTER

DEATH KNIGHT