Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

Zawzięte, znane ze swojego ognistego temperamentu.. W swojej burzliwej historii nie raz wychodzili naprzeciw innym krasnoludzkim klanom. Służyli niegdyś samemu Ragnarosowi, którego przywołał ich wódz Thaurissan. Po latach wygnania z Ironforge w końcu udało im się tam wrócić. Zaczęli uczyć inne krasnoludzkie klany magi i czarnoksięstwa.

Znajduję się u podnóży góry Blackrock nad Molten Core.

Podobnie jak Ironforge to miasto zostało wykute w skale i podobnie jak w Ironforge źródłem energii jest magma, którą wykorzystuję się tutaj w rzemiośle itd. 

To córka króla Magniego Bronzebearda oraz wdowa po Darganie Thaurissanie z klanu Dark Iron. Jest jednocześnie księżniczką Ironforge oraz liderką klanu Dark Iron, reprezentuje go w Radzie Trzech Młotów, który rządzi krasnoludzkim ziemiami.

DUENGON DELVER

Poruszają się o 4% szybciej wewnątrz np. instancji.

 

FIREBLOOD

Usuwa wszystkie efekty zatrucia, choroby, przekleństwa, magii i krwawienia i zwiększa podstawowe statystyki o 100 za każdy usunięty efekt. Trwa 8 s. 2 min Cooldown.

 

FORGED IN FLAMES

Zmniejszone otrzymywane obrażenia fizyczne o 1%.

 

MASS PRODUCTION

Przedmioty z Blacksmithing są wykonywane dwa razy szybciej.

 

MOLE MACHINE

Gdy jest na zewnątrz może przywołać tzw. Krecią Maszynę, którą można się dostać w wiele miejsc na świecie. 30 min Cooldown.

WARRIOR

PALADIN

WARLOCK

HUNTER

MONK

SHAMAN

DRUID

MAGE

PRIEST

ROGUE

DEMON HUNTER

DEATH KNIGHT