Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

Exploring Azeroth: The Eastern Kingdoms – czyli nowa książka z uniwersum Warcrafta
11 lutego 2020

Już 20 października tego roku na sklepowych półkach pojawi się nowa książka wydana przez Blizzard Entertainment, a napisana przez bardzo dobrze nam znaną Christie Golden. Książka będzie wypełniona po brzegi pięknymi ilustracjami krain, postaci i wszelkiego rodzaju innych rzeczy, na które możemy natknąć we Wschodnich Królestwach. Będzie to swego rodzaju Art Book podobny do Korniki. 

Nie obędzie się również bez części fabularnej, a głównymi jej bohaterami będą lider SI:7 Mathias Shaw oraz kapitan Flynn Fairwind, którego poznaliśmy dopiero w dodatku Battle for Azeroth. 

 

Flynn Fairwind

 

Mathias Shaw

 

Na Amazonie pojawił się także opis książki (tłumaczenie nie jest oficjalne): 

 

Przez niemal 25 lat, gracze Warcrafta i World of Warcraft zdobywali niesamowite skarby, ekwipunek, broń, biżuterie budzącą grozę i dostarczającą rozrywkę. Teraz gracze mogą spojrzeć z bliska na przedmioty, które przez te wszystkie lata gromadzili… Jak i na te, których jeszcze nie zdołali zdobyć. Dzięki znakomitym ilustracjom i dobrej historii, którą prowadzą Mathias Shaw i kapitan Flynn Fairwind, ta książka przeprowadzi nas przez Wschodnie Królestwa, od Wichrogrodu* do Doliny Cierniodławów**, przez krainy spaczone plagą po piękne pałace i wszystko, co znajduje się między nimi.  

 

Seria: World of Warcraft

Twarda okładka: 168 stron

Wydawca: Blizzard Entertainment (20.10.2020)

Wersja językowa: Angielska

ISBN-10: 1950366278

ISBN-13: 978-1950366279

Wymiary: 7.8 x 1 x 10 cali (czyli ok. 19,8 x 2,4 x 25,4 cm)

 

* Stormwind 

** Stranglethorn

 

Książkę można zamówić w przedsprzedaży na Amazonie za 25$. Na razie nic nie wiadomo o polskiej wersji ani o planowanych książkach na temat pozostałych kontynentów.

 

Wschodnie Królestwa na przykładowych zrzutach ekranu:

 

 


AUTOR: SHOVELLO

POPRAWKI: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: WOWHEAD.COM , AMAZON.COM

ART BY: KAaSTuroveC

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: