MENU

zgłoś błąd

NEUTRALNI

PVP/PVE

Jesteśmy póki co kilku osobową ekipą która powstała z rozpadu kilku gildii i poszukujemy ludzi do wspólnej gry - tzn raidów, m+ i innych. Poszukujemy ludzi nie toksycznych. Pozdrawiam! 

Opis:

Media:

WWW.DISCORDAPP.COM/INVITE/C6MG5N

FORTRESS

PVP/PVE

Gildia Fortress powstała w dodatku Legion w celu zebrania najlepszych polskich graczy PvE na serwerze Draenor aby móc co tier walczyć o zdobycie osiągnięcia jakim jest Cutting Edge.

 

Na dodatek BfA nasze cele się nie zmieniają, dlatego nasza rekrutacja jest otwarta dlatego możesz śmiało do nas aplikować jeżeli chciałbyś grać na innym serwerze niż Burning Legion oraz masz te same cele co my.

Opis:

Media:

WWW.WOWPROGRESS.COM/GUILD/EU/DRAENOR/FORTRESS

ALPAKI HORDY

PVE

Alpaki Hordy to nowa polska gildia rajdowo-socjalna, grająca na europejskim serwerze Draenor. W naszym stadku znajdziesz zarówno weteranów WoWa jak i świeże osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z grą.

 

Staramy się być pomocną i socjalną gildią, gdzie zawsze można znaleźć

 

Alpaki do wspólnej gry, spokojnego rajdowania (wtorki i piątki od 20:00 do 23:00), wygrzewania się na słońcu i skubania trawy.

 

Jeżeli zainteresowała cię jedna z tych rzeczy, zgłoś się do nas już dziś i przybij kopytko!

Opis:

Media:

WWW.ALPAKIHORDY.WOWHORDES.COM

SERWER: DRAENOR

 IMMORTAL DREAMERS​​​​​​​

PVE

Na co dzień jesteśmy grupą starych znajomych z dużym doświadczeniem w strefie PvE, którzy wspólnie spędzają ze sobą wspólny czas, przedzierają się przez kolejne poziomy Mythic+, ruszają na szaleńcze wyprawy kładąc kolejnych Raid Boss’ów na ziemię i obalają kolejne alkoholu w lokalnych karczmach podczas wykonywania World Questów.

Od siebie i innych wymagamy znajomości i poprawnego wykonywania taktyk, pełnego przygotowania do rajdu (flachy, runy, enchanty, etc.), bardzo dobrej znajomości swojej klasy oraz chęci integracji z pozostałymi członkami gildii.

Aktualnie naszym głównym celem jest przygotowanie silnego składu rajdowego na Battle for Azeroth.

 

W skrócie:

-Rajdy wewnątrz gildii o stałych porach i dniach,

-Wspomaganie nowych członków,-

Wymagamy umiejętności gry w zespole,

-Oczekujemy chęci do integracji,

-Serwer Discord,

-Przyjazny klimat,

Opis:

Media:

WWW.DISCORDAPP.COM/INVITE/TTJBNAX

HOUSEHOLD​​​​​​​

PVP/PVE

Hej browarniku! Nasza karczma powstała tuż przed premierą Battle for Azeroth, założona przez grupę przyjaciół z World of Warcraft. Chcemy utworzyć luźną gildię zrzeszającą mega walniętych i pozytywnych wojowników i handlarzy z Hordy. No i gobliny... mimo wszystko. Household to gildia socjalna o charakterze casualowym, przede wszystkim stawiamy na rodzinną atmosferę i dobre piwo. Uwielbiamy lore Warcrafta, Roleplay i tego typu aktywności w grze. Nie skupiamy się tylko i wyłącznie na Rajdach czy na PvP. Tak na prawdę jedynym wymaganiem jakie stawiamy, to pełnoletność oraz dojrzałość. Spotykamy się, by czerpać radość ze wspólnej rozgrywki. Nieważny jest dla nas wasz poziom postaci, czy staż w WoWie. Rasitami też nie jesteśmy! For the Horde i za Domowników!

 

Kontakt w sprawie rekrutacji:

 

Rozmarzona#2814

Foster93#2611

Nirsha#21705

Opis:

Media:

BRAK

 Copyright © 2018 - Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA