Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

Darmowy latający wierzchowiec dla każdego!
14 maja 2019

Blizzard podał datę premiery World of Warcraft Classic

 

Serwery w naszej strefie czasowej zostaną włączone 27 sierpnia 2019 roku równo o północy! Premiera będzie miała miejsce na całym świecie w tym samym czasie. Podobnie jak z premierą dodatku Battle for Azeroth. Oczywiście godzina i dzień będzie zależny od strefy czasowej. Wszystko przedstawione jest na mapie poniżej.

 

 

Dzisiaj startują także zamknięte BETA TESTY!

Zaproszenia będą przyznawane LOSOWO graczom, którzy w ustawieniach konta zaznaczyli opcje chęci uczestnictwa w takich testach.

 

Jeżeli nie jesteście pewni, czy macie tę opcję zaznaczoną, możecie to sprawdzić pod tym linkiem:

 

https://eu.battle.net/account/management/beta-profile.html

 

Oprócz tego, w dniach 22 maja, 19 czerwca i 18 lipca odbędą się tzw. "stress test", w których sprawdzana będzie wytrzymałość serwerów. Dostęp będzie przyznawany tak samo, jak w przypadku BETY.

 

Od 13 sierpnia będzie możliwe zalogowanie się do gry w celu wybrania serwera, stworzenia postaci a przede wszystkim zaklepania sobie jej nazwy! ;-) 

 

ODPOWIEDŹ NA CZĘSTO ZADAWANE PYTANIE:

ŻEBY ZAGRAĆ W WORLD OF WARCRAFT CLASSIC MUSICIE JEDYNIE OPŁACIĆ ABONAMENT!

 


 

Z okazji 15. urodzin World of Warcraft Blizzard przygotował specjalną jubileuszową Edycje Kolekcjonerską, która będzie zawierała:

 

  • Figurkę Ragnarosa (25 cm),
  • Przypinkę z motywem Onyxii,
  • Podkładkę pod mysz z mapą uniwersum,
  • Wydrukowane grafiki,
  • 30 dni czasu gry,
  • Dwa wierzchowce (w grze rzecz jasna). - BĘDZIE MOŻLIWE ZAKUPIENIE ICH ODDZIELNIE!

 

 

Kolekcjonerka będzie dostępna od 8 października 2019 a jej cena to 99,99$ (około 380 zł lub 88€). W Ameryce Północnej jest dostępna już w przedsprzedaży, ale Europa będzie musiała jeszcze trochę poczekać. Wprawdzie jest możliwe sprowadzenie jej zza oceanu, jednak wiąże się to z opłatami celnymi i wyższą opłatą za wysyłkę. Nie warto tego robić, bo w Europie wkrótce też pojawi się możliwość zakupu w przedsprzedaży i zakupu normalnego po 8 października.

 

Jednak to nie wszystko, co Blizzard przygotował dla nas na 15-ste urodziny naszej ukochanej gry. Każdy, kto zaloguję się do WoWa w czasie trwania wydarzenia "WoW's 15th Anniversary" (od 16 do 30 listopada) otrzyma latającego wierzchowca oraz zwierzaka! (Standardowe nagrody, jak np. bonus do doświadczenia też się pojawią) 

 

 

Tym latającym wierzchowcem jest model Deathwinga głównego antagonisty dodatku Cataclysm!

 

UPDATE 9.00 15.05.2019:
Wierzchowca dostaniemy za wykonanie kilku czynności w czasie trwania wydarzenia "WoW's 15th Anniversary", których punktem kulminacyjnym będzie rajd składający się z najbardziej ikonicznych bossów! Jednak każdy powinien sobie bez trudny z tym poradzić. 


AUTOR: JOANNA "NAPIOR" ROGOZINSKA

ŹRÓDŁO: WORLDOFWARCRAFT.COM WOWHEAD.COM

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: