MENU

ZGŁOŚ BŁĄD

Nazywam się Krzysztof, mam 26 lat. Moja miłość do uniwersum Warcrafta narodziła się bardzo wcześnie. Gdy jako 7/8 latek "odpaliłem" pierwszy raz "Warcraft II: Tides of Darkness" od razu pokochałem tę grę. Uniwersum wciągnęło mnie niesamowicie i do dzisiaj mnie fascynuje. Z pasji, jakimi są dla mnie multimedia oraz z miłości do świata Warcrafta powstała ta strona.

 

Masz jakieś pytania, sugestie a może chcesz nawiązać współprace? Pisz śmiało!

 KRAMKOU@AZEROTH.PL 

@AZEROTHPOL 

Jeżeli podoba Ci się projekt Azeroth.pl - ramach uznania możesz to wesprzeć na kilka sposobów:

 

POLUBIENIE NA FACEBOOKU - to w zasadzie tylko klikniecie przycisku "Lubie to" - ta czynność nie wymaga zbyt wiele, ale każdy taki "lajk" to kropelka paliwa, która napędza twórców do działania.

 

WSPARCIE MERYTORYCZNE - jeżeli masz tzw. "lekkie pióro", trochę chęci i wolnego czasu to możesz napisać poradnik dla innych graczy. Przykładowo: "Jak być dobrym tankiem", "Zarabianie na profesji" itd. 

 

MÓWIENIE O SERWISIE - możesz zrobić małą reklamę stronie! Wystarczy, że namówisz znajomych, którzy również kochają World of Warcraft, żeby to wpadli!

 

WSPARCIE FINANSOWE - witryna funkcjonuje bez irytujących reklam i odwiedzający ją może spokojnie skupić się na treściach, jakie ona oferuje - jednak utrzymanie strony kosztuje. Zdobyte fundusze byłyby przeznaczone na pokrycie kosztów serwera i domeny, ale także na nagrody dla zwycięzców konkursów. 

 

Wpłaty można dokonywać tylko za pośrednictwem PayPal: kramkou@azeroth.pl

KRÓTKO O MNIE :)

WESPRZYJ PROJEKT​​​​​​​

KONTAKT

 Copyright © 2018 - Azeroth.pl - POLSKI SERWIS WORLD OF WARCRAFT