Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

BlizzCon 2019 do oglądania za darmo aż do północy!
23 października 2019

Wczoraj Blizzard opublikował harmonogram BlizzConu 2019 wraz z mapą obiektu, na którym odbędzie się konwent. Tradycyjnie ceremonia otwarcia BlizzConu była transmitowana za darmo. W tym roku Blizzard postanowił przedłużyć darmowy czas aż do północy

Darmowy czas będzie obowiązywał jednak hale D czyli MYTHIC STAGE. Pozostałe sceny będą dostępne tylko z Wirtualnym Biletem.

 

Do obejrzenia będą cztery prezentacje, jednak nie wiadomo co będą przedstawiać, ponieważ Blizzard trzyma jeszcze to w tajemnicy. Dowiemy się tego w czasie ceremonii otwarcia. Mamy nadzieje, że przygotowali oni dla nas coś naprawdę dużego!

 

Prezentacje zaczynają się o 20:30 czasu polskiego. Każdy z nich po 45 minut, podzielony 15-minutowymi przerwami.

 

 

Mapa powinna interesować tylko tych, którzy się do Kalifornii na to wydarzenie wybierają. Jednak jest parę rzeczy, na które warto zwrócić uwage!

 

 

Jest to przykładowo całkowity brak stoiska z Diablo Immortal! 

 

Gra od roku jest już oficjalnie zapowiedziana, ba nawet w tamtym roku na BlizzConie można było w nią grać. Tym razem jednak jej zabrakło... Wyjścia są dwa. Blizzard albo "wstydzi się" tej gry, albo premiera odbędzie się właśnie na BlizzConie i wtedy każdy będzie mógł ją pobrać za darmo na swój smartfon.

 

Bo przecież każdy go ma prawda? :-) 

 

Koło Hali D również jest nieoznaczone miejsce, w które w tamtym roku było przeznaczone dla Diablo. Prawdopodobnie tam będzie pawilon czegoś, co Blizzard dopiero zapowie. 

 

Cały terminarz w języku polskim możecie zobaczyć, klikając TUTAJ

 


AUTOR: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: BLIZZARD.COM

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: