Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

Blizzard wykupił prawa do Kangurka Kao!
01 kwietnia 2020

Niesamowita informacja dotarła do nas z samego rana! W wywiadzie dla Radia Los Santos J. Allen Brack poinformował, że Blizzard nabył pełne prawa do Kangurka Kao. Dodał też, że wkrótce możemy spodziewać się kolejnej części z serii, która oczywiście będzie tworzona już w Irvine. Pojawi się także możliwość kupienia skórek. Sprawi to, że nasz kangurek będzie mógł przypominać np. Króla Lisza, albo zmieni się całkowicie w Kobolda!

 

W Kangurka Kao grałem już od pierwszej części, zawsze niesamowicie się przy tej grze bawiłem... Niemal tak dobrze, jak przy World of Warcraft!

Odkąd zostałem szefem Blizzarda, robiłem wszystko, co w mojej mocy, żeby ten słodki kangurek należał do nas. W końcu doszliśmy do porozumienia z właścicielem praw autorskich! Jestem teraz w siódmym niebie. - Powiedział Prezes Blizzard Entertainment [TŁUMACZENIE AZEROTH.PL]

 

 

Blizzard tym ruchem pragnie najprawdopodobniej dotrzeć do młodszych graczy. Nie wiemy jeszcze nic na temat daty premiery itd. Więcej informacji pojawi się na pewno na tegorocznym BlizzConie. Chociaż według nieoficjalnych źródeł pierwsza filmowa zapowiedź pojawi się już na Gamescomie.

 

Pierwsza gra z serii Kangurek Kao powstała w 2000 roku i była owocem współpracy polskiego Tate Multimedia i francuskiego Titus Interactive. Seria została zakończona w 2006 r. Teraz powróci w wielkim stylu! Nie możemy się doczekać, żeby zagrać!

 

UPADE 02.01.2020:

INFORMACJA BYŁA ŻARTEM NA 1 KWIETNIA. BLIZZARD NIE ZAJMUJE SIĘ KANGURKIEM KAO NIESTETY! :(

 


AUTOR: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: RADIO LOS SANTOS

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: