Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

Aktualizacja 9.1: Wiemy, co się stało z Primusem! [SPOJLERY]
14 kwietnia 2021

Podczas kampanii w Maldraxxus dowiedzieliśmy się, że władca tego królestwa, jedna z sześciu najpotężniejszych istot w całej Krainie Cieni, zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Była to bardzo zła wiadomość, ponieważ Primus jako najwybitniejszy strateg oraz najlepszy kowal jest niezbędny w wojnie z Nadzorcą. 

UWAGA!

ARTYKUŁ ZAWIERA BARDZO ISTOTNE FABULARNE SPOJLERY!

 

Na szczęście nie musimy się tym dłużej martwić! Primus został odnaleziony i miejmy nadzieję, pomoże nam w nadchodzącej wojnie! W jaki sposób go odnajdujemy? Otóż głównym celem paktów w aktualizacji 9.1 jest przekucie swoich pieczęci, których poszukuje Nadzorca. Z odkopanych plików gry dowiadujemy się, że pieczęć należąca do Primusa jest w bardzo złym stanie i niedługo zostanie pochłonięta przez Czeluści. Jedyną osobą dysponującą umiejętnościami jej naprawy, zdaje się genialny kowal uwięziony w Torghast, Runecarver.

 

Runecarver uwięziony w Torghast

 

W momencie, gdy dostarczamy mu pieczęć, zostaje on przemieniony w Primusa! Nie jest to chyba żadne zaskoczenie, ponieważ większość i tak to podejrzewała, ale teraz mamy przynajmniej pewność. 

Pliki dialogowe umieszczone na wowhead.com są dosyć chaotycznie rozpisane, nie wszystko jest po kolei, ale udało mi się z nich wybrać kilka bardzo ciekawych informacji:

 

  • Po opuszczeniu Maldraxxus Primus udał się do Korthii, ale nie wiemy w jakim celu. Jest tam coś bardzo ważnego, skoro tego miejsca potrzebuje także Nadzorca. Zresztą udamy tam się i tak w aktualizacji 9.1. 
  • Primus wydaje się, że jest w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.
  • Powróci do Maldraxxus, by zebrać armię do obrony Krainy Cieni.
  • Zovaal został uwięziony w Czeluści prawdopodobnie za sprawą pieczęci wszystkich członków Panteonu Śmierci. Moc w nich zawarta pozwoli mu się oswobodzić, dlatego postanowił je wszystkie zebrać. 
  • Kolejnym celem ataku jest prawdopodobnie Arbiter. 
  • Celem Primusa także jest zdobycie wszystkich pieczęci i przekucie ich, aby powstrzymać Nadzorcę.

 

Model Primusa odnaleziony przez wowhead.com

 

Zovaal zdobył pieczęć Archona i Denathriusa. Brakuje mu zatem jeszcze trzech, czyli Zimowej Królowej, Primusa i Arbitra. Po takim bezpośrednim ataku na Archona władca Czeluści nie powinien liczyć, że taka sztuczka uda mu się drugi raz. Dlatego planuje uderzyć teraz w Arbitra, który jest właściwie bezbronny. Dziwi mnie fakt, że pieczęć Primusa nie wpadła w jego ręce, kiedy go porwał. Primus słynie ze swojej inteligencji, dlatego pewnie zostawił ją w Maldraxxus przed wyruszeniem w podróż.

 


AUTOR: SHOVELLO

POPRAWKI: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: WOWHEAD.COM

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: