Copyright © 2018-2021  Azeroth.pl - POLSKI SERWIS UNIWERSUM WARCRAFTA

MENU

Aktualizacja 9.1: Zovaal jeszcze potężniejszy - nowy skybox w Oribos!
14 kwietnia 2021

Od dodatku Legion twórcy zaczęli manipulować skyboxem w taki sposób, aby dostosowywał się do wydarzeń, które dzieją się w lore. Widzieliśmy już na niebie Argus, po którym dziś został tylko punkt świetlny. W Shadowlands był wcześniej strumień animy, który można było oglądać w Revendreth, oraz zmieniający się wraz z postępem w kampanii skybox w Oribos.

 

W aktualizacji 9.1 Chains of Domination, którego premiera mam nadzieje już wkrótce, niebo nad Oribos znowu się zmieni. Nie jesteśmy jeszcze pewni, co dokładnie sprawi, że niebo stanie się takie złowieszcze, ale może to wynikać z dwóch rzeczy. Pierwszą z nich jest to, że Zovaal przyciągnął do Czeluści starożytne miasto Korthia, aby poznać tajemnicę, które się tam znajdują. Drugim powodem mogą być działania Sylwany. W wywiadzie dla Radia Warcraft Steve Danuser (lead narrative designer) powiedział, że na koniec rajdu Sanctum of Domination wydarzy się coś naprawdę wielkiego, co zmieni Krainę Cieni na zawsze, a to wszystko za sprawą właśnie Sylwany. 

 

Osobiście uważam, że pierwsza opcja jest tutaj dużo bardziej prawdopodobna i że mroczne niebo nad Oribos pojawi się tuż po pierwszych zadaniach łatki 9.1.

 

 


AUTOR: KRAMKOU

ŹRÓDŁO: VANION.EU

 POLUB NAS NA FACEBOOKU! BĄDŹ NA BIEŻĄCO! 

TO TEŻ CIĘ POWINNO ZAINTERESOWAĆ: